HOME » Ugostiteljska oprema » VITAL PRIME061G gasni konvektomat
VITAL NEVO-02E konvekcijska peć
1.239 € cena bez PDV-a
VITAL PRIME101G gasni konvektomat
5.909 € cena bez PDV-a
VITAL PRIME061G gasni konvektomat
4.960 € cena bez PDV-a
Gasni konvektomat sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 6x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje – scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara – na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja – spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Zatvoreni sistem sagorevanja
Atmosferski gorionik
Sigurnosni termoelement
LPG ili NG – elektronsko paljenje gorionika
Sigurnosni gasni ventil
Šifra proizvoda:
VITAL PRIME061G
Kategorije: Konvektomati, Kuhinjska oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 970x910x865 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Snaga | 14 kW GAS + 1,1 kW 230VAC |
| Zagrevanje komore | gasni gorionik |
| Kapacitet plehova | 6 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 72 mm |
| Kontrola | digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | 0-180′, kontinuiran ciklus |
| Programiranje | 20 programa rada u 5 faza |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Ventilator | 2 brzine reverzibilni |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 140 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
VITAL PRIME061E konvektomat
4.520 € cena bez PDV-a
Konvektomat sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 6x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje - scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja - spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
VITAL PRIME061EM konvektomat
3.220 € cena bez PDV-a
Konvektomat sa parom - 6 plehova GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 120 minuta
- mehanički termostat za regulaciju temperature
- manuelna funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
VITAL PRIME101E konvektomat
Konvektomat 10 GN 1/1 do 300 °C sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 10x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje - scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja - spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Opcionalno
VITAL PRIME101EM konvektomat
4.708 € cena bez PDV-a
Konvektomat sa 10 tacni GN 1/1
Kapacitet plehova 10x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 120 minuta
- mehanički termostat za regulaciju temperature
- manuelna funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
Konvektomat GIORIK SNHE061W
7.643 € cena bez PDV-a
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

