TEFCOLD LGC7500B frižider za piće LED panel
3.463 € cena bez PDV-a
Trokrilni frižider za piće staklena vrata + LED panel
- +1/+8° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
Kapacitet
- 15 plastificiranih žičanih polica
- 2050 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 1436 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Trokrilni frižider za piće staklena vrata + LED panel
- +1/+8° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
Kapacitet
- 15 plastificiranih žičanih polica
- dimenzija police – 618 x 622 mm
- 2050 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 1436 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni frižider staklena vrata:
- 3 staklenih vrata na šarkama
- automatsko otapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- 2x LED svetlo vertikalno u ramu vrata
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- Energetska klasa C
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Profesionalni frižider – struktura
- unutrašnje led osvetljenje
- unutrašnjost – nerđajući čelik
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- 6 točkića za lakše premeštanje
Dostupne varijante Tefcold LGC frižidera:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2079x805x2065 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1959x640x1520 mm |
| Bruto zapremina | 2050 Lit. |
| Neto zapremina | 1436 Lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 650 W |
| Potrošnja el. energije | 10,6 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +1° /+8 °C |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | 15 plastificiranih rešetkastih polica |
| Dimenzija police | 618×622 mm |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 230 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

