TEFCOLD LGC5000 frižider za piće LED panel
2.469 € cena bez PDV-a
Frižider za piće sa 2 staklenih vrata i LED panelom
- +1/+8° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
- Bela unutrašnjost i spoljašnjost, crni ram vrata
- 10 plastificiranih žičanih polica
- neto korisna zapremina 922 litre – neto zapremina slobodnog prostora
- Hlađenje pomoću ventilatora
- Automatsko otapanje
- LED unutrašnje osvetljenje
- Unutrašnjost od nerđajućeg čelika
Frižider za piće sa 2 staklenih vrata i LED panelom
- +1/+8° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
- Bela unutrašnjost i spoljašnjost, crni ram vrata
Kapacitet
- 10 plastificiranih žičanih podesivih polica
- dimenzija police – 618 x 622 mm
- 1108 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 922 litre – neto zapremina hlađenog prostora
Profesionalni frižider staklena vrata:
- 2 grejnih staklenih vrata na šarkama
- samozatvarajuća vrata
- grejna vrata
- automatsko otapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- 2x LED svetlo vertikalno u ramu vrata
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje sa termostatskom pauzom
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- Energetska klasa B
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Profesionalni frižider – struktura
- Unutrašnjost – nerđajući čelik
- unutrašnje LED osvetljenje
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- 4 točkića za lakše premeštanje
Dostupne varijante Tefcold LGC frižidera:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1382x805x2065 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1262x640x1520 mm |
| Bruto zapremina | 1108 Lit. |
| Neto zapremina | 922 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 400 W |
| Potrošnja el. energije | 5,21 kWh/24 h |
| Temperaturni režim | +1° /+8 °C |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | 10 plastificiranih rešetkastih polica |
| Dimenzija police | 618×622 mm |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade | unutrašnjost INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Boja | bela |
| Težina | 190 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Desmon PGM7 frižider 700 litara
Vertikalni profesionalni frižider 700 litara
- -2/+8° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

