TEFCOLD LGC2500 frižider za piće LED panel
1.596 € cena bez PDV-a
Beli frižider 1 staklena vrata + LED panel
- +1/+8° C
- staklena krilna grejna vrata
- LED panel za brendiranje
- Bela spoljašnjost i unutrašnjost, crni ram vrata
- 5 plastificiranih žičanih podesivih polica
- 496 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 405 litara – neto zapremina slobodnog prostora
- ventilirajuće hlađenje
Beli frižider 1 staklena vrata + LED panel
- +1/+8° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
- Bela spoljašnjost i unutrašnjost, crni ram vrata
Kapacitet
- 5 plastificiranih žičanih polica
- dimenzija police – 545 x 622 mm
- 496 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 405 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni frižider staklena vrata:
- staklena grejna vrata na šarkama
- automatsko otapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- 2x LED svetlo vertikalno u ramu vrata
- brava sa zaključavanje
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R600a – niska potrošnja električne energije
- Energetska klasa B
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Profesionalni frižider – struktura
- unutrašnje LED osvetljenje sa prekidačem
- unutrašnjost – nerđajući čelik
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- 4 točkića za lakše premeštanje
Dostupne varijante Tefcold LGC frižidera:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 685x805x2065 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 565x640x1520 mm |
| Bruto zapremina | 496 Lit. |
| Neto zapremina | 405 Lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 280 W |
| Potrošnja el. energije | 3,7 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +1° /+8 °C |
| Rashladni fluid | R600a, 110 g |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | 5 plastificiranih rešetkastih polica |
| Dimenzija police | 545×622 mm |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 115 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.

