TEFCOLD LGC7500 frižider za piće LED panel
3.463 € cena bez PDV-a
Frižider za piće sa 3 staklenih vrata + LED panel
- +1/+8° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
- bela spoljašnjost i unutrašnjost
- 15 plastificiranih žičanih polica
- 2050 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 1436 litara – neto zapremina slobodnog prostora
- automatsko otapanje
- ventilirajuće hlađenje
- podesive police
- digitalna kontrola
- točkići za lako premeštanje
Frižider za piće sa 3 staklenih vrata + LED panel
- +1/+8° C
- staklena krilna vrata
- LED panel za brendiranje
- bela spoljašnjost i unutrašnjost
Kapacitet
- 15 plastificiranih žičanih polica
- dimenzija police – 618 x 622 mm / 690 x 622 mm
- 2050 litara bruto zapremina sa sistemom hlađenja
- neto korisna zapremina 1436 litara – neto zapremina slobodnog prostora
Profesionalni frižider staklena vrata:
- 3 staklenih vrata na šarkama
- grejna vrata
- automatsko otapanje
- unutrašnje ivice zaobljene radi lakšeg održavanja higijene
- 2x LED svetlo vertikalno u ramu vrata
Sistem hlađenja
- elektronska kontrola rada – digitalni kontroler
- dinamičko hlađenje sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature
- automatsko otapanje
- rashladni fluid R290 – niska potrošnja električne energije
- Energetska klasa C
- jednostavan pristup kondenzatoru – redovno održavanje
Profesionalni frižider – struktura
- unutrašnje LED osvetljenje
- unutrašnjost – nerđajući čelik
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera
- 6 točkića za lakše premeštanje
Dostupne varijante Tefcold LGC frižidera:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2079x805x2065 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1959x640x1520 mm |
| Bruto zapremina | 2050 Lit. |
| Neto zapremina | 1436 Lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 650 W |
| Potrošnja el. energije | 10,6 kWh/24h |
| Temperaturni režim | +1° /+8 °C |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Broj polica | 15 plastificiranih rešetkastih polica |
| Dimenzija police | 618×622 mm |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 230 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Minusna komora Tefcold CRNF1212-18
Minusna montažno-demontažna komora - 1,8 kubnih metara
minusni režim rada 0°/-20°C
- 1,81 m³ neto zapremina
- spoljašnje dimenzije 1200x1200x2200 mm
- vrata komore 580x1765h mm neto otvor
- minusni režim rada -10°/-20°C
- debljina panela 120 mm
- monoblok sistem hlađenja
Opcionalno:
- sistem polica
- PVC trakasta zavesa na vratima
- rampa za ulazak kolica

