Afinox Spring Plus 703 BIG BT- minusni trokrilni hladni sto
3.630 € cena bez PDV-a
Trokrilni minusni hladni sto od inoxa
- -24/-10°C minusni režim rada
- 3 vrata
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Trokrilni minusni hladni sto od inoxa
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 703 BIG dubine 700 mm, maksimalne visine 900 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290. Podržavanju gastro normu GN 1/1.
Afinox nudi kompletan asortiman rashladnih stolova za barove, restorane, poslastičarnice, picerije, pekare…
Rashladni pultovi SPRING – inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Opremljeni 3D sistemom za hlađenje koji obezbeđuju ujednačenu temperaturu u svim odeljcima.
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Hladni stolovi – održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje kondenzovane vode u jedinici.
- -24/-10°C minusni režim rada
- 3 vrata
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Dostupan u varijantama:
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Takođe, dostupan sa 2 ili 4 vrata, ili u plusnom režimu.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1721x700x900 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 352x570x610 mm x3 |
| Neto zapremina | 300 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 413 W |
| Potrošnja el. energije | 8 kwH/24h |
| Temperaturni režim | -24°/-10° C |
| Rashladna snaga | 540 W |
| Rashladni fluid | 140 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | 3D sistem pomoću ventilatora |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | Hydrochlorofluorocarbon (HCFC) free, poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Nosači polica | 1 par nosača po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | Class 5 / +40° C / 40% RH |
| Opcionalna dodatna oprema | fioke umesto vrata, dodatne police, točkovi sa kočnicom |
| Težina | 181 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Afinox S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN – hladni sto
Hladni sto - ravna radna ploča
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni stolovi - održavanje
Zaobljenje ivice unutrašnje ploče omogućavaju vrlo lako čišćenje i higijenu unutrašnjosti pulta. Takođe, podignuti evaporator sprečava pojavu korozije, a integrisani odvod sprečava zadržavanje vode u jedinici.- -2/+7°C plusni režim rada
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 1 plsatificirana rešetkasta polica EN 400 x 600 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
- Sa ravnom radnom pločom
- Ravna ploča + splashback
- Bez radne ploče
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PTGB2 minusni hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - minusni režim, zamrzivač:
- -10/-25° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene - jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima - demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

