Sirman Dolomiti 5 12kg Shock Freezer
3.763 € cena bez PDV-a
Šok komora 5 plehova – Blast Chiller / Shock Freezer
Dizajniran za visoku efikasnost i jednostavnu upotrebu.
- Napravljen od nerđajućeg čelika AISI 304
- Može da prihvati tacne 1/1 gastronorm ili tacne 60×40 cm
- Visina izmedju nosača plehova 40 mm
- Brzo zamrzavanje, hlađenje, program brzog hlađenja i funkcija održavanja temperature
- Sistem ventilacije sa difuzorima sprečava oštećenje proizvoda
- R452A Gas u sistemu
- Grejana guma vrata sprečava zaleđivanje vrata
- Garantovano maksimalno opterećenje kg 150 (postolje za konvektomat 5 plehova)
- Opcionalno bez gornje ploče za ugradnju ispod pulta
- Reverzibilna vrata
- Blast Chilling, Shock Freezing, Hard Freezing i Hold program
- Sonda jezgra za kontrolisano hlađenje i savršene rezultate
- Program za odmrzavanje
Šok komora 5 plehova – Blast Chiller / Shock Freezer je uredjaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hladjenja sa sistemom ventiliranja , koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane.
Ovaj uredjaj utrostručava rok trajanja i dužinu čuvanja spremljene hrane.
Na ovaj način smanjuje rashode dok u isto vreme čuva kvalitet hrane.
Blast Chiler Sirman Dolomiti spušta temperaturu jezgra hrane sa +70°C na +3°C za 90 min.
U Shock Freezer režimu, uredjaj spušta temperaturu jezgra hrane sa +70°C na -20°C za 240 min.
Glavna namena Blast Chiller uredjaja je da termički obradjen prehrambeni proizvod u što kraćem vremenskom periodu izadje iz kritične temperature za razvoj bakterija – izmedju 5°C i 60°C.
Opcionalno:
- L nosači plehova
- žičane grill rešetke
- točkovi sa kočnicom
- plastificirano kućište
| Dimenzije (ŠxDxV) | 750x750x880 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 12 kg (+ 70 ° C / + 3 ° C) | 9 kg (+ 70 ° C / -20 ° C) |
| Kapacitet plehova | 5 EN 600×400, 5 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 40 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,2 kW |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Sistem hlađenja | vazdušno |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Sonda jezgra | Ø 3 mm |
| USB priključak | nema |
| Debljina izolacije | 60 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | grill rešetke, L nosači plehova, točkovi sa kočnicom |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 95 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Techfrost Z8 Blast Chiller
Blast chiller za 8 plehova 1/1 GN ili EN 600x400
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min -26 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min - 18 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Fagor CBC-101 Blast Chiller 10 GN EN
Šok komora 10 plehova - Blast Chiller / Shock Freezer, model za 10 tacni GN 1/1 ili 600x400 mm.
Kapacitet blast chiller-a:
- 50 kg za 90 minuta od +90° do +3°C
- 30 kg za 270 minuta od +90° do -18°C
Dizajniran za visoku efikasnost i jednostavnu upotrebu.
- Napravljen od nerđajućeg čelika AISI 304
- Može da prihvati tacne 1/1 gastronorm ili tacne 60x40 cm
- Visina između nosača plehova 65 mm
- Brzo zamrzavanje, hlađenje, program brzog hlađenja i funkcija održavanja temperature
- Sistem ventilacije sa difuzorima sprečava oštećenje proizvoda
- R452A Gas u sistemu
- Grejana guma vrata sprečava zaleđivanje vrata
- Reverzibilna vrata
- Blast Chilling, Shock Freezing, Hard Freezing i Hold program
- Sonda jezgra za kontrolisano hlađenje i savršene rezultate
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Rashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost JOF EC23 Blast Freezer
Blast freezer 3 pleha ili kasete 2/3 GN - za sladoled
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja , koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min -7 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min - 5 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

