SIRMAN PPJ 6 SC ljuštilica krompira
1.480 € cena bez PDV-a
Ljuštilica krompira 105 kg/h
Ljuštilica (gulilica) krompira kapaciteta 6 kg po ciklusu
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x400x690 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 370 W |
| Kapacitet | 105 kg/h |
| Kapacitet jednog ciklusa | do 6 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 90″-120″ |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 70 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | brza spojka za vodu, sito za otpad, postolje |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 23 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Ljuštilica krompira Sammic PI-10
Ljuštilica za krompir 10 kg po ciklusu.
240 kg/h
Mašina prima do 10 kg krompira po ciklusu, koji traje ~3 minuta.
- Disk za ljuštenje sa abrazivnom površinom
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
- Opcionalno: postolje sa kasetom za filtraciju otpada;
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20
SIRMAN PPJ 10 SC ljuštilica krompira
Mašina za ljuštenje krompira 10 kg u ciklusu
- Ljuštilica (gulilica) krompira kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu
- INOX sito za otpad
FAMA Pelapatate P10 SC ljuštilica krompira
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

