SIRMAN PPJ 10 SC ljuštilica krompira
2.064 € cena bez PDV-a
Mašina za ljuštenje krompira 10 kg u ciklusu
- Ljuštilica (gulilica) krompira kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu
- INOX sito za otpad
| Dimenzije (ŠxDxV) | 470x544x910 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 735 W |
| Kapacitet | 170 kg/h |
| Kapacitet jednog ciklusa | do 10 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 90″-120″ |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 3/4″ |
| Otpadna voda | Ø 70 mm |
| Opcionalna dodatna oprema | brza spojka za vodu, sito za otpad, postolje |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 41,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Ljuštilica krompira Sammic PI-10
Ljuštilica za krompir 10 kg po ciklusu.
240 kg/h
Mašina prima do 10 kg krompira po ciklusu, koji traje ~3 minuta.
- Disk za ljuštenje sa abrazivnom površinom
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
- Opcionalno: postolje sa kasetom za filtraciju otpada;
SIRMAN PPJ 6 SC ljuštilica krompira
Ljuštilica krompira 105 kg/h
Ljuštilica (gulilica) krompira kapaciteta 6 kg po ciklusu
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20
FAMA Pelapatate P10 SC ljuštilica krompira
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
AQUA grill električni Giorik GL74GE
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

