SIRMAN Pasti 10 električno pasta kuvalo
1.007 € cena bez PDV-a
Električno stono pasta kuvalo
Profesionalni pasta cooker – stona varijanta:
- 3 korpe dimenzija 95x220x130h mm
- bazen sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- kontrola temperature vode termostatom 0°-120°C
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:

korpa za kuvanje na pari 200x220x60h mm
Električno stono pasta kuvalo
Profesionalni pasta cooker – stona varijanta:
- 3 korpe dimenzija 95x220x130h mm
- bazen sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- kontrola temperature vode termostatom 0°-120°C
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje vode
Sirman Pasti električno pasta kuvalo u 2 varijante:
- Sirman Pasti 8 – kapaciteta 6 litara i 4 korpe
- Sirman Pasti 10 – kapaciteta 8 litara i 3 korpe
| Dimenzije (ŠxDxV) | 270x525x360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 4 kW |
| Zapremina bazena | 10 litara |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 3 korpe 95x220x130h mm |
| Regulacija temperature | termostat 0°-120°C |
| Način grejanja | grejači uronjeni u posudu sa vodom |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom >150° C |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Otpadna voda | slavina za ispuštanje vode |
| Težina | 9,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Električno pasta kuvalo AMP-360
Profesionalni pasta cooker 10 litara - serija 600
Pasta cooker zapremine 10 litara samostojeći u termobloku
2 korpe za kuvanje paste 1/4 GN 150h
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
Električno pasta kuvalo AMP-460
Profesionalno električno kuvalo za pastu 13 litara - serija 600
Pasta cooker zapremine 13 litara samostojeći u termobloku
4 korpe za kuvanje paste 1/6 GN 150h
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
SIRMAN Pasti 8 električno pasta kuvalo
Profesionalni stoni pasta cooker
Kuvalo za pastu stona varijanta:
- 4 korpe dimenzija 100x120x130h mm
- bazen sa zaobljenim ivicama
- bazen izrađen od INOX AISI 316L otpornog na so
- kontrola temperature vode termostatom 0°-120°C
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje vode
Pasta cooker Sirman Pasti 8 ima mogućnost kuvanja na pari uz dodatnu korpu.
Opcionalno:
maxi korpa 110,00€+PDV 95x220x130h mm
korpa za kuvanje na pari 130,00€+PDV 200x220x60h mm
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
2x5 litara profesionalna dupla električna friteza - sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 - 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
SIRMAN CORT RR preklopni toster
SIRMAN 4Q kvarcni toster
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama


