HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN Anniversario 300 mesoreznica
Mikser za nes kafu Maxima MLS1
248 € cena bez PDV-a
SIRMAN Anniversario Lx350 mesoreznica
4.712 € cena bez PDV-a
SIRMAN Anniversario 300 mesoreznica
4.208 € Originalna cena je bila: 4.208 €.3.787 €Trenutna cena je: 3.787 €. cena bez PDV-a
Ručna salamoreznica – mesoreznica sa zamajcem – FLYWHEEL – prečnika noža 300 mm – crvena boja
- mesoreznica sa zamajcem ANNIVERSARIO 300
- 300 mm ( 12″) sečivo.
- polirana i obojena aluminijumska konstrukcija.
- delovi izrađeni od nerđajućeg čelika sa detaljima od posrebrenog aluminijuma.
- patentiran sistem kretanja klizača bez vidljivih mehaničkih delova.
- demontažni klizač, jednostavan za čišćenje i rasklapanje bez upotrebe alata.
- kućište od aluminijumske legure
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- klizač sa smopodmazivanjem
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
Šifra proizvoda:
SIRMAN 11302200
Kategorije: Kuhinjska oprema, Mesoreznice, Obrada mesa, Mesoreznice
Opis
Ručna salamoreznica – mesoreznica sa zamajcem – FLYWHEEL – prečnika noža 300 mm – crvena boja
- mesoreznica sa zamajcem ANNIVERSARIO 300
- 300 mm ( 12″) sečivo.
- polirana i obojena aluminijumska konstrukcija.
- delovi izrađeni od nerđajućeg čelika sa detaljima od posrebrenog aluminijuma.
- patentiran sistem kretanja klizača bez vidljivih mehaničkih delova.
- demontažni klizač, jednostavan za čišćenje i rasklapanje bez upotrebe alata.
- kućište od aluminijumske legure
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- klizač sa smopodmazivanjem
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
Čuvena „crvena mesoreznica“ za najtanje odreske …
Opcionalno:
- postolje +736,00€
- teflonski nož
- nazubljeni nož
Ručna mesoreznica dostupna i sa nožem 350 mm Anniversario Lx350
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 625x855x590 mm |
|---|---|
| Prečnik noža | 300 mm |
| Ugao noža | vertikalni nož |
| Debljina odreska | 0-3 mm |
| Hod klizača | 285 mm |
| Korisna površina sečenja | 200×200 mm |
| Materijal izrade kućišta | plastificirano aluminijumsko kućište, polirani liveni aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 316 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 60 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
SIRMAN Anniversario Lx350 mesoreznica
4.712 € cena bez PDV-a
Ručna salamoreznica - mesoreznica sa zamajcem - FLYWHEEL - prečnika noža 350 mm - crvena boja
- mesoreznica sa zamajcem ANNIVERSARIO Lx350
- 350 mm ( 14″) sečivo.
- polirana i obojena aluminijumska konstrukcija.
- delovi izrađeni od nerđajućeg čelika sa detaljima od posrebrenog aluminijuma.
- patentiran sistem kretanja klizača bez vidljivih mehaničkih delova.
- demontažni klizač, jednostavan za čišćenje i rasklapanje bez upotrebe alata.
- kućište od aluminijumske legure
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice - lako održavanje
- klizač sa smopodmazivanjem
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a

