HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN Anniversario Lx350 mesoreznica
SIRMAN Anniversario 300 mesoreznica
4.208 € Originalna cena je bila: 4.208 €.3.787 €Trenutna cena je: 3.787 €. cena bez PDV-a
Automatska presa za nar i citruse 0603 CANCAN
2.990 € cena bez PDV-a
SIRMAN Anniversario Lx350 mesoreznica
4.712 € cena bez PDV-a
Ručna salamoreznica – mesoreznica sa zamajcem – FLYWHEEL – prečnika noža 350 mm – crvena boja
- mesoreznica sa zamajcem ANNIVERSARIO Lx350
- 350 mm ( 14″) sečivo.
- polirana i obojena aluminijumska konstrukcija.
- delovi izrađeni od nerđajućeg čelika sa detaljima od posrebrenog aluminijuma.
- patentiran sistem kretanja klizača bez vidljivih mehaničkih delova.
- demontažni klizač, jednostavan za čišćenje i rasklapanje bez upotrebe alata.
- kućište od aluminijumske legure
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- klizač sa smopodmazivanjem
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
Šifra proizvoda:
SIRMAN 11357100
Kategorije: Kuhinjska oprema, Mesoreznice, Mesoreznice, Obrada mesa
Opis
Ručna salamoreznica – mesoreznica sa zamajcem – FLYWHEEL – prečnika noža 350 mm – crvena boja
- mesoreznica sa zamajcem ANNIVERSARIO Lx350
- 350 mm ( 14″) sečivo.
- polirana i obojena aluminijumska konstrukcija.
- delovi izrađeni od nerđajućeg čelika sa detaljima od posrebrenog aluminijuma.
- patentiran sistem kretanja klizača bez vidljivih mehaničkih delova.
- demontažni klizač, jednostavan za čišćenje i rasklapanje bez upotrebe alata.
- kućište od aluminijumske legure
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- klizač sa smopodmazivanjem
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
Opcionalno:
- postolje
- teflonski nož
- nazubljeni nož
Ručna mesoreznica dostupna i sa nožem 300 mm Anniversario 300
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 780x910x615 mm |
|---|---|
| Prečnik noža | 350 mm |
| Ugao noža | vertikalni nož |
| Debljina odreska | 0-3 mm |
| Hod klizača | 345 mm |
| Korisna površina sečenja | 255×255 mm |
| Materijal izrade kućišta | plastificirano aluminijumsko kućište, polirani liveni aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 316 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 72 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
SIRMAN Anniversario 300 mesoreznica
Ručna salamoreznica - mesoreznica sa zamajcem - FLYWHEEL - prečnika noža 300 mm - crvena boja
- mesoreznica sa zamajcem ANNIVERSARIO 300
- 300 mm ( 12″) sečivo.
- polirana i obojena aluminijumska konstrukcija.
- delovi izrađeni od nerđajućeg čelika sa detaljima od posrebrenog aluminijuma.
- patentiran sistem kretanja klizača bez vidljivih mehaničkih delova.
- demontažni klizač, jednostavan za čišćenje i rasklapanje bez upotrebe alata.
- kućište od aluminijumske legure
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice - lako održavanje
- klizač sa smopodmazivanjem
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
2.964 € cena bez PDV-a
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

