Scotsman MXGM328AS modularni ledomat 150 kg
3.389 € cena bez PDV-a
Ledomat 150 kg proizvodnje za 24h – modularni ledomat velikog kapaciteta, vazdušno hlađenje kompresora.
Ledomat za industrijsku proizvodnju leda – za distribuciju i prodaju leda ugostiteljskim objektima.
Gorumet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda.
*Rok isporuke 6 radnih nedelja proizvođača
Ledomat 150 kg proizvodnje za 24h – industrijski modularni ledomat velikog kapaciteta, vazdušno hlađenje kompresora.
Ledomat je BEZ depozita.
Odgovarajući depoziti za led:
Industrijski ledomat proizvodi 150 kg leda oblika “ medium gourmet“ – srednja ugostiteljska kocka 20 grama
- Ledomat sa „Agion“ tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca, pokretanjem self clean system-a uz adekvatnu hemiju za kamenac
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine – sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
Industrijski ledomat 150 kg vazdušno hlađenje kompresora – AS air system
Ledomati sa GOURMET kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 25 kg do 400 kg na dan – najveći ledomat za komercijalnu proizvodnju leda.
Scotsman ledomati sa najdužom garancijom.
Proizvodnja leda za prodaju – MXG ledomati velikog kapaciteta
Scotsman gourmet MXGM328AS industrijski ledomat proizvede 150 kg leda na dan, sa medium gourmet cube kockom težine 20 gr (~7.500 kockica leda dnevno).
Gorumet cube je oblik kocke leda najpogodniji za skladištenje u minusnim komorama (hladnjačama), radi dalje distribucije i prodaje leda, zbog samog oblika kocke i čvrste strukture.
Ne puca prilikom pakovanja i skladištenja u komorama, postojan u transportu i manipulaciji do krajnjeg korisnika – gosta.
Scotsman gourmet MXGM328AS industrijski ledomat dostupan i u varijanti sa vodenim hlađenjem kompresora MXGM328WS.
Proizvodnja za 24h |
150 kg |
---|---|
Oblik leda |
Medium Gourmet 20 g ,Ø 30 x H 34 mm |
Odgovarajući depoziti |
SB193 129 kg SB322 168 kg |
Dimenzije (ŠxDxV) |
568x704x721 mm |
Napajanje |
230 VAC |
Snaga |
1.200 W |
Rashladni fluid |
R404a |
Rashladna snaga |
2.650 W |
Hlađenje kompresora |
vazdušno |
Temperatura ambijenta |
max 43°C ,min 10°C |
Napajanje vodom |
1-5 bar ,5°-38°C ,ventil ¾” |
Otpadna voda |
crevo Ø 23 mm ,odvod ispod nivoa ledomata |
Materijal izrade kućišta |
INOX AISI 304 |
Težina |
66 kg |
Standardi i usaglašenosti |
CE sertifikat |
Garancija | |
Proizvođač |
Povezani proizvodi
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom