Salamander grill 590 Maxima
1.039 € cena bez PDV-a
Salamander grill sa sistemom podizanja
- korisna grejna površina 590×320 mm
- podesiva visina 0-140h mm
- nezavisna termostatska kontrola leve i desne polovine
- reflektujuća površina iznad grejača
- lift sistem za održavanje željene visine grejača
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- demontažna rešetka sa posudom za otpad
Salamander se koristi za grilovanje, gratiniranje, podgrevanje i održavanje servirne temperature hrane.
Salamander grill sa sistemom podizanja
U ponudi salamanderi proizvodjača Maxima:
- Salamander elekrični 417
- Salamander elekrični 638
- Salamander elekrični sa liftom 440
- Salamander elekrični sa liftom 590
- Salamander elekrični sa liftom 790
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x450x530 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3,6 kW |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, nezavisna kontrola leve i desne površine |
| Grejna površina | 590×320 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 49 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Salamander grill ASM-45 Atalay
Salamander grill 790 Maxima
Salamander grill sa sistemom podizanja
- korisna grejna površina 790x320 mm
- podesiva visina 0-140h mm
- nezavisna termostatska kontrola leve i desne polovine
- reflektujuća površina iznad grejača
- lift sistem za održavanje željene visine grejača
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- demontažna rešetka sa posudom za otpad
Salamander se koristi za grilovanje, gratiniranje, podgrevanje i održavanje servirne temperature hrane.
https://youtu.be/qdMi71Ow0FQSalamander grill 440 Maxima
Salamander grill sa sistemom podizanja
- korisna grejna površina 440x320 mm
- podesiva visina 0-140h mm
- termostatska kontrola
- reflektujuća površina iznad grejača
- lift sistem za održavanje željene visine grejača
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- demontažna rešetka sa posudom za otpad
Salamander se koristi za grilovanje, gratiniranje, podgrevanje i održavanje servirne temperature hrane.
https://youtu.be/qdMi71Ow0FQPovezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
Mikser za testo Prismafood IBT40
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

