Salamander grill ASM-45 Atalay
518 € Originalna cena je bila: 518 €.492 €Trenutna cena je: 492 €. cena bez PDV-a
Električni salamander grill.
Korisna grejna površina 450×300 mm
Salamander je otvoreni kuhinjski uredjaj koji generiše toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornjem delu uredjaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane. Za kuhinjski salamander cena uredjaja zavisi od dimenzija samog salamandera kao i njegove snage.
Temperaturu je moguće podesiti u dva nivoa snage grejanja.
Tacna sa rešetkom – nosačem posuda, služi za prikupljanje sitnih ostataka hrane, a može biti i napunjena vodom, kako bi se obezbedila vlažnost ukoliko je potrebna u željenom procesu termičke obrade namirnica. Ujedno se i lako uklanja radi čišćenja.
Poseduje zaštitinu žicu koja čuva grejače salamander grilla – isključuje mogućnost direktnog kontakta grejača i hrane.
Salamander grill se koristi za gratiniranje, zagrevanje već gotove hrane ili održavanje temperature do serviranja. Na salamander grillu možete grilovati ribu ili meso, tostirati hleb, pa čak i ispeći zamrznutu polugotovu pizzu. Kuhinjski salamander je nezaobilazni uredjaj svake profesionalne kuhinje, sa širokim spektrom mogućnosti, koji omogućava da cena pripreme Vaših specijaliteta ostane niska – npr.: ne morate da uključujete konvektomat kako bi gratinirali jednu porciju.
U ponudi salamanderi proizvodjača Atalay:
- Salamander elekrični ASM-45
- Salamander elekrični ASM-65
- Salamander elekrični ASM-3E
- Salamander elekrični ASM-5E
- Salamander gasni ASM-2G lift
- Salamander gasni ASM-4G lift
- Salamander gasni ASM-6G lift
| Dimenzije (ŠxDxV) | 450x450x500 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.500 W |
| Kontrola | ON/OFF prekidač |
| Grejna površina | 450×300 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 39 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom

