HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman Salamander grill – Mobile Pro 1/1 G
Sirman Salamander grill Salamandra Basic
408 € cena bez PDV-a
Sirman Salamander grill - Mobile Pro 1/2 G
1.176 € cena bez PDV-a
Sirman Salamander grill – Mobile Pro 1/1 G
1.580 € cena bez PDV-a
Salamander sa dve grejne zone – podesiva visina grejne strukture
Salamander grill, koristi se za gratiniranje, zagrevanje već gotove hrane ili održavanje temperature do serviranja.
- Grejna površina 585 x 350 mm
- 2 grejne zone
- Izrada od nerđajućeg čelika
- Visina grejne strukture se može podesiti
- Nezavisna termostatska kontrola – simostat
- Pocinkovana čelična rešetka
- Grejači sa premazom otpornim na udarce
- Otvori za ventilaciju
- Posuda za mrvice
Šifra proizvoda:
Sirman 30142502
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema, Salamanderi, Grejanje hrane
Opis
Salamander sa dve grejne zone – podesiva visina grejne strukture
Salamander grill, koristi se za gratiniranje, zagrevanje već gotove hrane ili održavanje temperature do serviranja.
Na salamander grillu možete grilovati ribu ili meso, tostirati hleb … Kuhinjski salamander je nezaobilazni uređaj svake profesionalne kuhinje, sa širokim spektrom mogućnosti, koji omogućava da cena pripreme Vaših specijaliteta ostane niska – npr: ne morate da uključujete konvektomat kako bi gratinirali jednu porciju.
- Grejna površina 585 x 350 mm
- 2 grejne zone
- Izrada od nerđajućeg čelika
- Visina grejne strukture se može podesiti
- Nezavisna termostatska kontrola – simostat
- Pocinkovana čelična rešetka
- Grejači sa premazom otpornim na udarce
- Otvori za ventilaciju
- Posuda za mrvice
Opcionalno se može poručiti set za zidnu montažu.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 510x600x545 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3,4 kW |
| Grejna površina | 2 zone, 585×350 mm |
| Kontrola | termostatska kontrola temperature |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 56 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
1.770 € cena bez PDV-a
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a

