HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman Salamander grill Salamandra Basic
Arris FRYTOP FT 809 EL električni grill
6.159 € cena bez PDV-a
Sirman Salamander grill - Mobile Pro 1/1 G
1.580 € cena bez PDV-a
Sirman Salamander grill Salamandra Basic
408 € cena bez PDV-a
Salamander grill 4 nivoa – električni
Salamander grill, koristi se za gratiniranje, zagrevanje već gotove hrane ili održavanje temperature do serviranja.
- Izrada od nerđajućeg čelika
- Termostatska kontrola
- Pocinkovana čelična rešetka
- Rešetkasta zaštita grejača
- 4 nivoa/visine
- Posuda za mrvice
Šifra proizvoda:
Sirman 30140502
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema, Salamanderi, Grejanje hrane
Opis
Salamander grill 4 nivoa – električni
Salamander grill, koristi se za gratiniranje, zagrevanje već gotove hrane ili održavanje temperature do serviranja.
Na salamander grillu možete grilovati ribu ili meso, tostirati hleb … Kuhinjski salamander je nezaobilazni uređaj svake profesionalne kuhinje, sa širokim spektrom mogućnosti, koji omogućava da cena pripreme Vaših specijaliteta ostane niska – npr: ne morate da uključujete konvektomat kako bi gratinirali jednu porciju.
- Izrada od nerđajućeg čelika
- Termostatska kontrola
- Pocinkovana čelična rešetka
- Rešetkasta zaštita grejača
- 4 nivoa/visine
- Posuda za mrvice
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 620x350x445 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 480x330x320 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,8 kW |
| Kontrola | termostatska kontrola temperature |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 16 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
3.816 € cena bez PDV-a
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

