SIRMAN DAKOTA TC 12 mlin za meso
980 € cena bez PDV-a
Profesionalni mlin za meso 95 kg/h
- kućište od anodiziranog aluminijuma, bočne strane od ABS plastike otporne na udarce
- glava i puž od nerđajućeg čelika;
- proizvodnja – 95 kg/h
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor;
- samoventilirajući motor;
- Rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mlin za meso);
- Lako se prenosi zahvaljujući praktičnim ručkama
- Rad unazad kao standard
Opciono:
- komplet za punjenje – levci ø 14-19-23
- Set za paradajz sos
Profesionalni mlin za meso 95 kg/h
- kućište od anodiziranog aluminijuma, bočne strane od ABS plastike otporne na udarce
- glava i puž od nerđajućeg čelika;
- proizvodnja – 95 kg/h
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor;
- samoventilirajući motor;
- Rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mlin za meso);
- Lako se prenosi zahvaljujući praktičnim ručkama
- Rad unazad kao standard
Mlin za meso Sirman Dakota TC 12 namenjen upotrebi u manjim restoranskim kuhinjama i fast food objektima, gde je potrebno kvalitetno samleti manju količinu mesa.
Opciono:
- komplet za punjenje – levci ø 14-19-23
- Set za paradajz sos
| Dimenzije (ŠxDxV) | 395x360x485 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 750 W |
| Kapacitet | 95 kg/h |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP54 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | anodizirani aluminijum, ABS tvrda plastika, INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430, samooštreći |
| Glava mlina | INOX AISI 304 |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 24 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
SIRMAN TC 12 E INOX mlin za meso
SIRMAN TC 22 Barcellona TT mlin za meso
Profesionalna mašina za mlevenje mesa 22 Barcellona TT trofazna
Profesionalni mlin za mlevenje mesa sa trofaznim motorom.
Profesionalni mlin za meso
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući trofazni motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina prečnika 50 mm
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavci za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm
SIRMAN TC 22 E INOX mlin za meso
SIRMAN TC 22 E mlin za meso
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

