HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN DENVER TC 12 mlin za meso
SIRMAN DAKOTA TCG 22 mlin za meso + rende
1.568 € cena bez PDV-a
SIRMAN DENVER TCG 12 mlin za meso + rende
824 € cena bez PDV-a
SIRMAN DENVER TC 12 mlin za meso
672 € cena bez PDV-a
Profesionalni mlin za meso 85 kg/h
- kućište od anodiziranog aluminijuma, bočne strane od ABS plastike otporne na udarce
- nož od nerđajućeg čelika;
- proizvodnja – 85 kg/h
- odeljak sa strane za noževe i rešetke
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor;
- samoventilirajući motor;
- Rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 6 mm – Inox
- Rad unazad kao standard
- Tasteri sa IP54 zaštitom
Opciono:
- komplet za punjenje – levci ø 14-19-23
- Set za paradajz sos
Šifra proizvoda:
SIRMAN 211215D12W
Kategorije: Kuhinjska oprema, Mlinovi za meso
Opis
Profesionalni mlin za meso 85 kg/h
- kućište od anodiziranog aluminijuma, bočne strane od ABS plastike otporne na udarce
- nož od nerđajućeg čelika;
- proizvodnja – 85 kg/h
- odeljak sa strane za noževe i rešetke
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor;
- samoventilirajući motor;
- Rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 6 mm – Inox
- Rad unazad kao standard
- Tasteri sa IP54 zaštitom
Mlin za meso Sirman Daenver TC 12 namenjen upotrebi u manjim restoranskim kuhinjama i fast food objektima, gde je potrebno kvalitetno samleti manju količinu mesa.
Opciono:
- komplet za punjenje – levci ø 14-19-23
- Set za paradajz sos
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 377x366x375 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 550 W |
| Kapacitet | 85 kg/h |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP54 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | anodizirani aluminijum, ABS tvrda plastika, INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Glava mlina | demontažna |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 15 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
SIRMAN TC 12 E INOX mlin za meso
1.080 € cena bez PDV-a
SIRMAN TC 22 Barcellona TT mlin za meso
1.640 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za mlevenje mesa 22 Barcellona TT trofazna
Profesionalni mlin za mlevenje mesa sa trofaznim motorom.
Profesionalni mlin za meso
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući trofazni motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina prečnika 50 mm
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavci za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm
SIRMAN TC 22 E INOX mlin za meso
1.280 € cena bez PDV-a
SIRMAN TC 22 E mlin za meso
998 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
AQUA grill električni Giorik GL94GE
3.816 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a

