Profesionalna mikrotalasna rerna Sammic MO-1834
1.450 € Originalna cena je bila: 1.450 €.1.305 €Trenutna cena je: 1.305 €. cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna pećnica 1.800 W
Keramička podloga – više korisnog prostora unutar mikrotalasne rerne.
- 34 litre zapremina komore
- 360x409x225h unutrašnja dimenzija
- 1.800 W sa dva magnetrona
- namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad
- digitalna kontrola
- LCD displej
- 20 programa u 3 različite etape
Profesionalna mikrotalasna pećnica
- 34 litre zapremina komore
- 360x409x225h unutrašnja dimenzija
- namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad
- keramička podloga – bez tanjira
- digitalna kontrola
- LCD displej
- 20 programa u 3 različite etape
Profesionalna mikrotalasna pećnica
- 2.800 W ulazna snaga
- 1.800 W izlazne snage
- 2 magnetrona frekvencije 2.450 Mhz
- sistem sa rotirajućim antenama
- bez tanjira – više korisnog prostora unutar mikrotalasne pećnice
Podešavanje izlazne snage mikrotalasa u 5 nivoa:
- hold funkcija – održavanje temperature
- 20% defrost – za odmrzavanje hrane u mikrotalasnoj rerni
- 50% – brzo zagrevanje
- 70% – kuvanje / pečenje
- 100% – pečenje
Sigurnost na radu:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Profesionalna mikrotalasna Sammic MO-1834 namenjena je komercijalnoj upotrebi u restoranskim kuhinjama,
fast food objektima i svim mestima gde postoji potreba za izdržljivim uređajima, za svakodnevnu upotrebu.
U ponudi i profesionalna mikrotalasna rerna manjeg kapaciteta komore: 25 litara i izlazne snage 1.000 W – Sammic MO-1000.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 574x536x368 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 360x409x225 mm |
| Zapremina komore | 34 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.800 W |
| Izlazna snaga | 1.800 W |
| Magnetroni | 2 magnetrona |
| Prenos mikrotalasa | 2 rotirajuće antene, gornja i donja |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | digitalna sa LCD ekranom |
| Programiranje | 20 programa rada u 3 faze |
| Tajmer | 60 min |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 32,2 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

