Električni šporet sa 6 ringli i rernom AEK-1270
2.075 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni šporet sa rernom i neutralnim ormarićem:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 6 okruglih grejnih ploča – ringli
- 6x 2,6 kW
- 4 pozicije prekidača
- svetlosni indikator uključene ringle
- rerna GN 2/1 6,3 kW 50-300°C
- neutralni ormarić za odlaganje posudja.
Profesionalni električni šporet sa 6 ringli i rernom
Profesionalni električni šporet:
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- ergonomski dizajn za jednostavnu upotrebu
- 6 okruglih grejnih ploča – ringle
- 6x 2,6 kW
- 4 pozicije prekidača
- svetlosni indikator uključene ringle
Profesionalna električna statička rerna:
- GN 2/1 6,3 kW – podešavanje visine u 2 nivoa
- termostatska kontrola 50-300°C
- nezavisna kontrola temperature gornjih i donjih grejača
- termoizolovana rerna
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Profesionalni električni šporet sa 6 ringli poseduje i neutralni ormarić, zatvoren krilnim vratima, predvidjen za odlaganje posudja.
Profesionalni šporet namenjen upotrebi u restoranskim kuhinjama, kao deo termoblok linije 700 ili kao nezavisan kuhinjski uredjaj.
Profesionalni električni šporeti ATALAY linija 700:
- Električni top šporet sa 2 ringle AEO-470 + postolje AST-47
- Električni top šporet sa 4 ringle AEO-870 + postolje AST-87
- Električni top šporet sa 6 ringli AEO-1270 + postolje AST-127
- Električni šporet sa rernom i 4 ringle ATALAY AEK-8070
- Električni šporet sa rernom i 6 ringli ATALAY AEK-1270
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x700x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 21,9 kW |
| Broj ringli | 6 |
| Snaga ringli | 6x 2,6 kW |
| Dimenzija ringle | Ø220 mm |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Snaga rerne | 6,3 kW |
| Termostat rerne | 100-300°C |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 142 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

