Električna friteza Sammic PF-6
235 € Originalna cena je bila: 235 €.211 €Trenutna cena je: 211 €. cena bez PDV-a
Profesionalna mala električna friteza za 5 litara ulja – stona
- 5 litara ulja za prženje
- 3 kW snaga grejača
- hladna zona ispod grejača za duži životni vek ulja za prženje
- korpa dimenzija 220x250x104h mm
- demontažni grejači
- uklonjiv tank za istakanje ulja
- jednostavno održavanje
- termostatska regulacija temperature: 90-190 °C
- zaštita od pregrevanja – sigurnosni termostat
- zaštita za grejače od nerđajućeg čelika
- poklopac
Jednostavna demontaža kutije sa grejačima, znatno olakšava čišćenja tanka kao i eventualno servisiranje elektromehaničkih komponenata.
Profesionalna mala električna friteza za 5 litara ulja – stona
- 5 litara ulja za prženje
- 3 kW snaga grejača
- hladna zona ispod grejača za duži životni vek ulja za prženje
- korpa dimenzija 220x250x104h mm
- demontažni grejači
- uklonjiv tank za istakanje ulja
- jednostavno održavanje
- termostatska regulacija temperature: 90-190 °C
- zaštita od pregrevanja – sigurnosni termostat
- zaštita za grejače od nerđajućeg čelika
- poklopac
Jednostavna demontaža kutije sa grejačima, znatno olakšava čišćenja tanka kao i eventualno servisiranje elektromehaničkih komponenata.
Sammic stona friteza Gastronorm serije:
- Sammic PF-6 stona friteza 5 litara 3 kW
- Sammic PF-6+6 stona friteza 5+5 litara 3+3 kW
- Sammic PF-10 stona friteza 8 litara 5,1 kW 400VAC
- Sammic PF-10+10 stona friteza 8+8 litara 10,2 kW 400 VAC
| Dimenzije (ŠxDxV) | 335x430x265 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3 kW |
| Zapremina bazena | 5 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 220x250x104h mm |
| Regulacija temperature | 90º-180ºC |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 6,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Slični proizvodi …
Maxima FRY 10 električna friteza
Električna friteza Elframo ST12 6kW
Profesionalna električna stona friteza 12 litara
kapacitet do 15 kg/h isprženog smrzuntog pomfrita
- 12 litara ulja za prženje
- 6 kW snaga grejača
- dimenzije tanka 300X329X240h mm
- slavina za ispuštanje ulja
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 257X268X120h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
- zaštita od pregrevanja
Profesionalna friteza namenjena je upotrebi u restoranima i fast food objektima: prženje pomfrita, pohovanje ... za celodnevnu upotrebu u najtežim uslovima rada uz maksimalne rezultate.
Povezani proizvodi
PIRA 80 Black peć na ćumur
Mikser za testo Prismafood IBT40
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

