Pizza roller DSA 310 Prismafood
953 € cena bez PDV-a
Pizza roller – formatizer sa valjcima 30 cm
- Pizza prečnik Ø 14-30 cm
- 80-210 grama testa
- Nagnut gornji valjak
- Idealno za okruglu picu
- Sistem prenosa sa zupčanicima
- Dugme za podešavanje debljine testa na oba valjka
- Debljina podesiva od 0 do 5 mm
Pizza roller – formatizer sa valjcima za pizze 14 do 30 cm
Prismafood DSA 310 mašina sa valjcima za razvlačenje pizza testa u 2 koraka.
- Pizza prečnik Ø 14-30 cm
- Nagnut gornji valjak
- Idealno za okruglu picu
- Sistem prenosa sa zupčanicima
- Dugme za podešavanje debljine testa na oba valjka
- Debljina podesiva od 0 do 5 mm
- Zaštita valjaka u prozirnom pleksiglasu za maksimalnu sigurnost uz optimalnu vidljivost
Opcionalno:
- električna nožna pedala START/STOP
Jak i pouzdan uredjaj
Pizza roller formatizer omogućava uštedu vremena u radnom procesu i ne zahteva specijalizovano osoblje.
Dizajniran je za brzo oblikovanje testa za picu, hleb, kolače, male pite itd.
Formatizer radi bez zagrevanja pizza testa, zadržavajući nepromenjena svojstva.
Pizza roller sa valjcima Prismafood DSA, garantuje optimalne rezultate i velike proizvedene količine pizza podloga zahvaljujući jednostavnoj upotrebi i vrlo kvalitetnoj izradi.
Izbor debljine završnog testa je brza i jednostavna operacija.
Na svim Prismafood DSA pizza rollerima sa valjcima, razmak izmedju valjaka je podesiv od 0 do 5 mm.
Roleri za oblikovanje pizza testa Prismafood serije DSA:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 475x375x660 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,25 kW |
| Kapacitet | 80-210 grama testa |
| Prečnik pizza podloge | Ø 14-30 cm |
| Težina | 28 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Pizza presa Prismafood PIZZA PRESS 45
Povezani proizvodi
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Mikser za testo Prismafood IBM10
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

