Mikser za testo Sirman HERCULES 20 M2V
1.740 € cena bez PDV-a
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 17 kg zamesa – inverter motor sa dve brzine
Sprialni mikser za testo serije HERCULES idealan za pizza testo.
- kućište od plastificiranog C40 čelika;
- rotirajuća kibla;
- fiksna glava;
- 2 brzine spirale i kible – sinhronizovano;
- tajmer 0-30 minuta;
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- sigurnosni mikroprekidači;
- zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom;
- inverter motor sa dve brzine;
- opcionalno: mikser na točkovima sa kočnicom;
Mikser za pizza testo hidratacije >55%
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 17 kg zamesa – inverter motor sa dve brzine
Sprialni mikser za testo serije HERCULES idealan za pizza testo.
- kućište od plastificiranog C40 čelika;
- rotirajuća kibla;
- fiksna glava;
- 2 brzine spirale i kible – sinhronizovano;
- tajmer 0-30 minuta;
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- sigurnosni mikroprekidači;
- zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom;
- inverter motor sa dve brzine;
- opcionalno: mikser na točkovima sa kočnicom;
Čelična posuda, spirala i osovina su izrađeni od jakog nerđajućeg čelika.
Zaštitni poklopac izrađen od polikarbonatne plastike sa otvorom za dodavanje sastojaka u toku rada.
Sistem lančanog prenosa miksera sa reduktorom na motoru.
Mikser za pizza testo HERCULES 20 2V dostupan je i sa trofaznim motorom.
Mikser za pizza testo hidratacije >55%.
Sirman HERCULES mikseri za testo, izrađuju se u kapacitetima od 4-44kg zamesa, odnosno 7-52lit zapremine kible.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 390x680x625 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 750 W |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kapacitet brašna | 11 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 17 kg |
| Zapremina kible | 21 lit. |
| Kontrola | 2 brzine, tasteri sa IPXI zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Broj obrtaja spirale | 85 rpm |
| Broj obrtaja kible | 10 rpm |
| Prečnik kible | Ø 360 mm |
| Visina kible | 210 mm |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Težina | 66 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Sammic CA-31 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica.
Kapacitet do 450 kg/h.
Savršen rez.
Ovalni ulaz na poklopcu 172×77 mm i okrugli Ø52 mm.
Univerzalna kuhinjska mašina:
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izrađena od nerđajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Univerzalna kuhinjska seckalica napravljena da traje
- Izrađeno od nerđajućeg čelika i materijala najvišeg kvaliteta prikladnih za kontakt sa hranom: kućište motora i ulazni levak od nerđajućeg čelika, glava mašine od prehrambenog aluminijuma (food-grade)
- Asinhroni motor velike snage
Maksimalni komfor za korisnika
- Ergonomski dizajn. Pristupačan za rad.
- Bočno izbacivanje proizvoda sečenja: zahteva manje mesta na radnoj površini i vodi proizvod izbegavajući prskanje.
- Elektronski kontrolni panel sa jednostavnim komandama
Održavanje, bezbednost, higijena
- Levak i poklopac se jednostavno skidaju za potrebe pranja
- Kombinacija sigurnostnih sistema: levak i poklopac sa mikroprekidačima koji sprečavaju rad mašine ukoliko nije propisno sklopljena
- Uređaj sa sertifikatom NSF-International (u skladu sa propisima o higijeni, čišćenju i prehrambenim materijalima).
U zavisnosti od noža koji se koristi, univerzalna kuhinjska seckalica može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće, kockice (krompir-pomfrit-čips, šargarepu, cveklu, kupus, pečurke, paradajz, krastavac ...)
- sve vrste sireva (rendanje kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- orašasti plodovi: lešnik, badem ...
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.
Zanolli Teorema Polis T3 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 3 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1660 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 1240 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 3 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba

