Mikser za testo Sirman HERCULES 20 T2V
1.872 € cena bez PDV-a
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 17 kg zamesa – trofazni motor sa dve brzine
Sprialni mikser za testo serije HERCULES idealan za pizza testo.
- kućište od plastificiranog C40 čelika;
- rotirajuća kibla;
- fiksna glava;
- 2 brzine spirale i kible – sinhronizovano;
- tajmer 0-30 minuta;
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- sigurnosni mikroprekidači;
- zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom;
- trofazni motor sa dve brzine;
- opcionalno: mikser na točkovima sa kočnicom;
Mikser za pizza testo hidratacije >55%
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 17 kg zamesa – trofazni motor sa dve brzine
Sprialni mikser za testo serije HERCULES idealan za pizza testo.
- kućište od plastificiranog C40 čelika;
- rotirajuća kibla;
- fiksna glava;
- 2 brzine spirale i kible – sinhronizovano;
- tajmer 0-30 minuta;
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- sigurnosni mikroprekidači;
- zaštitni polikarbonatni poklopac sa otvorom;
- trofazni motor sa dve brzine;
- opcionalno: mikser na točkovima sa kočnicom;
Čelična posuda, spirala i osovina su izrađeni od jakog nerđajućeg čelika.
Zaštitni poklopac izrađen od polikarbonatne plastike sa otvorom za dodavanje sastojaka u toku rada.
Sistem lančanog prenosa miksera sa reduktorom na motoru.
Mikser za pizza testo HERCULES 20 2V dostupan je i sa monofaznim motorom.
Mikser za pizza testo hidratacije >55%.
Sirman HERCULES mikseri za testo, izrađuju se u kapacitetima od 4-44kg zamesa, odnosno 7-52lit zapremine kible.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 390x680x625 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 0,75/1,1 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kapacitet brašna | 11 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 17 kg |
| Zapremina kible | 21 lit. |
| Kontrola | tasteri sa IPXI zaštitom, 2 brzine |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Broj obrtaja spirale | 85/170 rpm |
| Broj obrtaja kible | 10/20 rpm |
| Prečnik kible | Ø 360 mm |
| Visina kible | 210 mm |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Težina | 66 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.

