Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1843
2.414 € cena bez PDV-a
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1843
Mogućnost postavke dve rerne vertikalno – jedna na drugu.
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Manuelna kontrola
LCD displej
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa dva magnetrona 2.450Mhz
1800 W izlazne snage (2x 800 W)
18 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 1800 W 100%
- 900 W 50%
- 340 W 20% defrost
Profesionalna mikrotalasna rerna Panasonic Ne1843
Mogućnost postavke dve rerne vertikalno – jedna na drugu.
Mikrotalasna pećnica je namenjena za komercijalnu upotrebu i kontinuiran rad.
Manuelna kontrola
LCD displej
„Rotating Passive Antenna“ sistem bez rotirajućeg tanjira sa dva magnetrona 2.450Mhz
1800 W izlazne snage (2x 800 W)
18 litara mikrotalasna komora
Podešavanje izlazne snage:
- 1800 W 100%
- 900 W 50%
- 340 W 20% defrost
Zaštita:
- Sigurnosni mikroprekidači na vratima
- Sigurnosni termostat pregrevanja komore
- Sigurnosni termostat pregrevanja magnetrona
Materijal izrade:
- INOX
Profesionalna mikrotalasna pećnica se upotrebljava sa posudama koje u sebi ne sadrže metal.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 422x508x337 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 330x310x175h mm |
| Zapremina komore | 18 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.830 W |
| Izlazna snaga | 1.800 W |
| Magnetroni | 2 magnetrona |
| Prenos mikrotalasa | 2 rotirajuće antene, gornja i donja |
| Frekvencija | 2.450 Mhz |
| Kontrola | 3 nivoa snage, analogna kontrola |
| Programiranje | nema |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Vrata peći | kaljeno staklo |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 30 kg |
| Standardi i usaglašenosti | UL Snadards, NSF, CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Panasonic Corporation Japan |
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

