Techfood – Rolling potatos – Aparat za kuvanje krompira u ljusci
1.369 € cena bez PDV-a
Mašina za kuvanje krompira u ljusci
Rolling potatoes je aparat za kuvanje krompira u ljusci, namenjena pivnicama i tematskim barovima koji žele da ponude ovaj tradicionalni anglo-irski specijalitet. Ovo jelo se savršeno kombinuje sa pivom.
Ova inovativna mašina je posebna, jednostavna za upotrebu.
- Rotaciona pećnica sa dva nivoa kuvanja
- kuvanje 15/20 krompira istovremeno
- Režim kuvanja 300°/350°C
- fioka za soseve sa 4 x GN 1/6 visine 65-100 mm
- 2 žičane korpe za održavanje toplote kuvanog krompira
- Produktivnost – 15/20 krompira od 200-250 g na sat vremena
- tajmer za programiranje kuvanja.
Mašina za kuvanje krompira u ljusci
Rolling potatos je aparat za kuvanje krompira u ljusci. Namenjena je prvenstveno pivnicama i tematskim barovima koji žele da ponude ovaj tradicionalni anglo-irski specijalitet. Ovo jelo se savršeno kombinuje sa pivom.
Ova inovativna mašina je posebna, jednostavna za upotrebu.
Rotaciona pećnica sa dva nivoa kuvanja kuva 15/20 krompira istovremeno na 300°/350°C. Opremljena je fiokom za soseve sa 4 odeljka GN 1/6 visine 65-100 mm i 2 žičane korpe za održavanje toplote kuvanog krompira.
Produktivnost – 15/20 krompira od 200-250 g na sat vremena.
Poseduje i tajmer za programiranje kuvanja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 534 x 643 x 700/960 mm |
|---|---|
| Temperaturni režim | 300°/350°C |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,95 kW |
| Kapacitet jednog ciklusa | 20/25 krompira |
| Fioka | 4 x GN 1/6 H65-100 mm |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Techfood Italy |
Povezani proizvodi
Nosač cedulja Bartscher 610
Nosač cedulja i porudžbina - 60 cm
- zidna montaža sa šrafovima
- aluminijum
- jednostavno ubacivanje i vađenje cedulja
Nosač namenjen za lako postavljanje cedulja sa poružbinama ili receptima u delu za pripremu hrane.
Obostrana traka na zadnjoj strani kućišta za jednostavno pozicioniranje na površini prilikom šrafljenja.
Bonzer® EZ-40 otvarač za konzerve
- Pogodno za do 40 konzervi dnevno
- Demontažni nosač sečiva
- Oštrica i točak od kaljenog čelika
- Nisu potrebni ručni alati za rasklapanje
Električni grill za pečenje pilića Bartscher Chicken P8N
Slavina sa produženom ručicom DN4039
Profesionalna slavina sa produženom ručicom za otvaranje laktom.
Slavina namenjena za upotrebu u profesionalnim kuhinjama.
Mešajuća baterija za podešavanje temperature i količine vode - dvostepena glava.
Montaža na sudoperu.
Otvor na sudoperi Ø35 mm.
Priključak tople vode 1/2"
Priključak hladne vode 1/2"
Visina 195h mm

