Scotsman NXW L 507 AS ledomat 220 kg
3.486 € cena bez PDV-a
Ledomat proizvodnje 220 kg leda na dan – vazdušno hlađenje kompresora
Ledomat je BEZ depozita.
Large dice cube – kocka 15 grama.
Veličina kocke 28x22x28 mm.
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Bluetooth povezivanje i Scotsman XWAVE aplikaciju koja omogućava praćenje rada i dijagnostiku putem telefona.
- Redizajniran sistem distribucije vode, pumpu i isparivač (Core Evaporator) za lakši servis i manju potrošnju.
- Ledomat sa vazdušnim hlađenjem kompresora – AS air system
*Rok isporuke 6 radnih nedelja proizvođača
Ledomat proizvodnje 220 kg leda na dan – vazdušno hlađenje kompresora
Ledomat je BEZ depozita.
Odgovarajući depoziti za led:
- Scotsman SB193 ~129 kg kapacitet
- Scotsman SB393 ~181 kg kapacitet uz adapter CBT 30 EMCD
- Scotsman SB530 ~243 kg kapacitet uz adapter CBT 30 EMCD
NXW serija Scotsman ledomata predstavlja novu, revolucionarnu, tehnološki napredniju generaciju modularnih uređaja koja donosi bolju energetsku efikasnost i pametne funkcije kontrole.
Ledomat proizvodi 220 kg leda oblika „Large Dice cube“ – kocka 15 grama 28x22x28 mm
(Opcionalno dostupan uređaj sa kockom DICE 10 grama i HALF DICE 6 grama)
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Bluetooth povezivanje i Scotsman XWAVE aplikaciju koja omogućava praćenje rada i dijagnostiku putem telefona.
- Redizajniran sistem distribucije vode, pumpu i isparivač (Core Evaporator) za lakši servis i manju potrošnju.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system
- Ledomat sa vazdušnim hlađenjem kompresora – AS air system
Ledomati sa DICE CUBE kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 56 kg – 660 kg na dan.
Scotsman ledomati su uređaji sa najdužom garancijom na tržištu.
Visoka proizvodnja leda
Scotsman DICE NXW507AS ledomat proizvede ~220 kg leda za 24h, sa large dice cube kockom težine 15 gr (~10.600 kockica leda dnevno).
Ledomat dostupan i u varijanti sa half dice 6 grama kockom, kao i dice 10 grama kockom.
| Proizvodnja za 24h | 220 kg |
|---|---|
| Oblik leda | 28x22x28 mm, Large Dice Cube 15 grama |
| Odgovarajući depoziti | SB193 129 kg SB393 181 kg SB530 243 kg |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 565x640x635 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 800 W |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Rashladna snaga | 2338 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Temperatura ambijenta | max 40°C, min 10°C |
| Napajanje vodom | 5-35°C, ventil ¾”, 1-5 bar |
| Otpadna voda | crevo Ø 23 mm, odvod ispod nivoa ledomata |
| Težina | 67 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Slični proizvodi …
Scotsman NW 1008 AS ledomat 485 kg
Scotsman NW H 608 AS ledomat 320 kg
Scotsman NW H 1408 AS ledomat 640 kg
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom


