Scotsman NW H 608 AS ledomat 320 kg
3.868 € cena bez PDV-a
Ledomat proizvodnje 320 kg leda na dan – vazdušno hlađenje kompresora.
Ledomat je BEZ depozita.
Half dice cube – kocka 6 grama.
Veličina kocke 10x22x28 mm.
*Rok isporuke 6 radnih nedelja proizvođača
Ledomat proizvodnje 320 kg leda na dan – vazdušno hlađenje kompresora.
Ledomat je BEZ depozita.
Odgovarajući depoziti za led:
- Scotsman SB393 ~181 kg kapacitet
- Scotsman SB530 ~243 kg kapacitet
- Scotsman SB948 ~406 kg kapacitet uz adapter CBT48EAMCD
Ledomat proizvodi 320 kg leda oblika „Half Dice cube“ – kocka 6 grama 10x22x28 mm
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system
- Ledomat sa vazdušnim hlađenjem kompresora – AS air system
Ledomati sa DICE CUBE kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 56 kg – 660 kg na dan.
Scotsman ledomati su uređaji sa najdužom garancijom na tržištu.
Visoka proizvodnja leda
Scotsman DICE NW608AS ledomat proizvede 320 kg leda za 24h, sa half dice cube kockom težine 6 gr (~53.300 kockica leda dnevno).
Ledomat dostupan i u varijanti sa half dice 10 grama kockom, kao i large dice 15 grama kockom.
Opcionalno sa vodenim hlađenjem.
| Proizvodnja za 24h | 320 kg |
|---|---|
| Oblik leda | 10x22x28 mm, Half Dice 6 grama |
| Odgovarajući depoziti | SB393 181 kg SB530 243 kg SB948 406 kg |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 760x620x575 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.600 W |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Rashladna snaga | 4.850 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Temperatura ambijenta | max 40°C, min 10°C |
| Napajanje vodom | 5-35°C, ventil ¾”, 1-5 bar |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 78 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Slični proizvodi …
Scotsman NW 1008 AS ledomat 485 kg
Scotsman NW H 1408 AS ledomat 640 kg
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8


