Scotsman NU 100 AS ledomat 56 kg
1.799 € cena bez PDV-a
XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uredjaj čistim i zdravstveno bezbednim.
Ledomat 56 kg proizvodnje za 24h – najniža cena po kilogramu proizvedenog leda
- Depozit za led kapaciteta 20 kg
- Savršena instalacija ispod radnog pulta – visina 770mm za ispod šanka
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem „nestajanja“ vrata)
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – prijava eventualne greške u radu ledomata, podsetnik za dekalcifikaciju ledomata – alarm za periodično održavanje ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – one touch cleaning
- Elektronska kontrola rada ledomata
- Vazdušno hladjenje kompresora – AS air system
Ledomat Scotsman dice cube NU 100 AS proizvede 56 kg leda na dan, sa dice kockom težine 10 gr (~5.600 kockica leda dnevno).
Ledomat NU100 sa depozitom, može se instalirati ispod radnog pulta <770 mm.
Ledomat 56 kg proizvodnje za 24h – montaža ispod šanka
Ledomat sa visinom 770mm idealan za montažu ispod radnog pulta u šanku
- Depozit za led kapaciteta 20 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem „nestajanja“ vrata)
Ledomat proizvodi 56 kg leda oblika „dice cube“ – kocka 10 grama 22x22x22 mm

- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata – prijava eventualne greške u radu ledomata, podsetnik za dekalcifikaciju ledomata – alarm za periodično održavanje ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – one touch cleaning
- Filter vazdušno kondenzatora sa prednje strane ledomata – periodično čišćenje nikad jednostavnije, bez troškova za usluge servisera
- Elektronska kontrola rada ledomata
- Vazdušno hladjenje kompresora – AS air system
Sistem proizvodnje leda sa vertikalnim isparivačem – jednostavno čišćenje od kamenca.
Ledomat Scotsman dice cube NU 100 AS proizvede 56 kg leda na dan, sa dice kockom težine 10 gr (~5.600 kockica leda dnevno).
Ledomati sa DICE kockom i integrisanim depozitom, dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 56 kg – 142 kg na dan.
Ledomat NU100 sa depozitom, može se instalirati ispod šanka <770 mm.
Opcionalno:
Ledomat sa vodenim hladjenjem NU100WS
Ledomat DICE kocka – najniža cena po kilogramu proizvodnje leda.
| Oblik leda | Dice Cube 10 grama, 22x22x22 mm |
|---|---|
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x610x770 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 450 W |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Rashladna snaga | 780 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Proizvodnja za 24h | 56 kg |
| Kapacitet depozita za led | 20 kg |
| Temperatura ambijenta | max 40°C, min 10°C |
| Napajanje vodom | 5-35°C, ventil ¾”, 1-5 bar |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 50 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Povezani proizvodi
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

