Scotsman NXW L 457 AS ledomat 200 kg
3.324 € cena bez PDV-a
Ledomat proizvodnje 200 kg leda na dan – vazdušno hlađenje kompresora
Ledomat je BEZ depozita.
Large dice cube – kocka 15 grama.
Veličina kocke 28x22x28 mm.
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Bluetooth povezivanje i Scotsman XWAVE aplikaciju koja omogućava praćenje rada i dijagnostiku putem telefona.
- Redizajniran sistem distribucije vode, pumpu i isparivač (Core Evaporator) za lakši servis i manju potrošnju.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system
- Ledomat sa vazdušnim hlađenjem kompresora – AS air system
*Rok isporuke 6 radnih nedelja proizvođača
Ledomat proizvodnje 200 kg leda na dan – vazdušno hlađenje kompresora
Ledomat je BEZ depozita.
Odgovarajući depoziti za led:
- Scotsman SB393 ~181 kg kapacitet
- Scotsman SB530 ~243 kg kapacitet
- Scotsman SB948 ~406 kg kapacitet uz adapter CBT 48 FM CD
NXW serija Scotsman ledomata predstavlja novu, revolucionarnu, tehnološki napredniju generaciju modularnih uređaja koja donosi bolju energetsku efikasnost i pametne funkcije kontrole.
Ledomat proizvodi 200 kg leda oblika „Large Dice cube“ – kocka 15 grama 28x22x28 mm
(Opcionalno dostupan uređaj sa kockom DICE 10 grama i HALF DICE 6 grama)
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Bluetooth povezivanje i Scotsman XWAVE aplikaciju koja omogućava praćenje rada i dijagnostiku putem telefona.
- Redizajniran sistem distribucije vode, pumpu i isparivač (Core Evaporator) za lakši servis i manju potrošnju.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system
- Ledomat sa vazdušnim hlađenjem kompresora – AS air system
Ledomati sa DICE CUBE kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 56 kg – 660 kg na dan.
Scotsman ledomati su uređaji sa najdužom garancijom na tržištu.
Visoka proizvodnja leda
Scotsman DICE NXW457AS ledomat proizvede ~200 kg leda za 24h, sa large dice cube kockom težine 15 gr (~10.600 kockica leda dnevno).
Ledomat dostupan i u varijanti sa half dice 6 grama kockom, kao i dice 10 grama kockom.
| Proizvodnja za 24h | 200 kg |
|---|---|
| Oblik leda | 28x22x28 mm, Large Dice Cube 15 grama |
| Odgovarajući depoziti | SB948 406 kg SB393 181 kg SB530 243 kg |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 767x636x600 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 785 W |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Rashladna snaga | 1995 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Temperatura ambijenta | max 40°C, min 10°C |
| Napajanje vodom | 5-35°C, ventil ¾”, 1-5 bar |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Težina | 70 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Slični proizvodi …
Scotsman NW 1008 AS ledomat 485 kg
Scotsman NW H 608 AS ledomat 320 kg
Scotsman NW H 1408 AS ledomat 640 kg
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).


