Scotsman NXW L 607 AS ledomat 300 kg
3.989 € cena bez PDV-a
Ledomat proizvodnje 300 kg leda na dan – vazdušno hlađenje kompresora
Ledomat je BEZ depozita.
Large dice cube – kocka 15 grama.
Veličina kocke 28x22x28 mm.
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Bluetooth povezivanje i Scotsman XWAVE aplikaciju koja omogućava praćenje rada i dijagnostiku putem telefona.
- Redizajniran sistem distribucije vode, pumpu i isparivač (Core Evaporator) za lakši servis i manju potrošnju.
- Ledomat sa vazdušnim hlađenjem kompresora – AS air system
*Rok isporuke 6 radnih nedelja proizvođača
Ledomat proizvodnje 300 kg leda na dan – vazdušno hlađenje kompresora
Ledomat je BEZ depozita.
Odgovarajući depoziti za led:
- Scotsman SB393 ~181 kg kapacitet
- Scotsman SB530 ~243 kg kapacitet
- Scotsman SB948 ~406 kg kapacitet uz adapter CBT48 EAM CD
NXW serija Scotsman ledomata predstavlja novu, revolucionarnu, tehnološki napredniju generaciju modularnih uređaja koja donosi bolju energetsku efikasnost i pametne funkcije kontrole.
Ledomat proizvodi 300 kg leda oblika „Large Dice cube“ – kocka 15 grama 28x22x28 mm
(Opcionalno dostupan uređaj sa kockom DICE 10 grama i HALF DICE 6 grama)
- XSafe: prirodan sistem sanitacije, integrisan unutar ledomata i operativan 24/7, kako bi održao uređaj čistim i zdravstveno bezbednim.
- Bluetooth povezivanje i Scotsman XWAVE aplikaciju koja omogućava praćenje rada i dijagnostiku putem telefona.
- Redizajniran sistem distribucije vode, pumpu i isparivač (Core Evaporator) za lakši servis i manju potrošnju.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca – self clean system
- Ledomat sa vazdušnim hlađenjem kompresora – AS air system
Ledomati sa DICE CUBE kockom dostupni u proizvodnom kapacitetu leda od 56 kg – 660 kg na dan.
Scotsman ledomati su uređaji sa najdužom garancijom na tržištu.
Visoka proizvodnja leda
Scotsman DICE NXW607AS ledomat proizvede ~300 kg leda za 24h, sa large dice cube kockom težine 15 gr
Ledomat dostupan i u varijanti sa half dice 6 grama kockom, kao i dice 10 grama kockom.
| Proizvodnja za 24h | 300 kg |
|---|---|
| Oblik leda | 28x22x28 mm, Large Dice Cube 15 grama |
| Odgovarajući depoziti | SB393 181 kg SB530 243 kg SB948 406 kg |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 767x636x600 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 990 W |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Rashladna snaga | 2752 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Temperatura ambijenta | max 40°C, min 10°C |
| Napajanje vodom | 5-35°C, ventil ¾”, 1-5 bar |
| Otpadna voda | odvod ispod nivoa ledomata, crevo Ø 23 mm |
| Težina | 75 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Scotsman Ice Srl Italy |
Slični proizvodi …
Scotsman NW 1008 AS ledomat 485 kg
Scotsman NW H 608 AS ledomat 320 kg
Scotsman NW H 1408 AS ledomat 640 kg
Povezani proizvodi
Carimali DIVA Pro 3 aparat za espresso kafu
Profesionalni kafe aparat sa 3 grupe
Savršen kafe aparat za kafiće i restorane - Carimali DIVA Pro je pažljivo razvijen, do najsitnijih detalja, kako bi se postigao vrhunski kvalitet, sa posebnom pažnjom posvećenom kontroli temperature. Carimali DIVA Pro dolazi sa Perfect Point, ekskluzivnim patentiranim sistemom za infuziju kafe, koji omogućava podešavanja temperature za svaku pojedinačnu grupu. Ovo obezbeđuje ispravne temperature za različite mešavine kafe, ukoliko ih barista koristi na jednom aparatu. Dizajn koji privlači poglede sa izmenjivom bojom svetla, stvarajući vrhunski osećaj kroz završnu obradu visoke klase, sa detaljima od aluminijuma i nerđajućeg čelika.DIVA Pro je profesionalni espresso aparat italijanskog dizajna, svedenih linija, sa vrhunskim performansama i za najzahtevnije korisnike.
Dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) i dodatnom policom za standardne šoljice.
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- automatsko dopunjavanje vode
- dve doze tople vode za čaj
- TFT ekran 2.8" za prikaz temprature i faze rada
- softversko podešavanje rada
- nezavisno podešavanje temperature na grupama
- mikser hladne vode za ventil čaja
- RGB osvetljenje - promena boje aparata
- integrisana pumpa
- manometar za prikaz pritiska u bojleru i sistemu
- termosifon sistem cirkulacije vode
- "cool touch" cev pare
- električno grejanje šoljica
- drvene drške na kašikama
- elektronski ciklus pranja grupe
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Scotsman ACM 127 AS ledomat 70 kg
Ledomat 70 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 39 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM127AS proizvodnje 70 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~3.500 kockica leda dnevno).


