Kuter SIRMAN C 4 VT variotronic
1.108 € cena bez PDV-a
Profesionalni kuhinjski kuter 4 litre sa promenjivom brzinom – variotronic:
- Čvrsto kućište kutera izradejeno od nerdjajućeg čelika
- Inox posuda sa ručkama i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad kutera
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu kutera
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac kutera od prozirnog leksana
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Standard: špatula i kamen za oštrenje
- Kuter sa nožem brzine obrade 600-2.800 rpm
- Stabilizator brzine rada – variotronic
| Dimenzije (ŠxDxV) | 305x365x255 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 350 W |
| Nož | 2-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 3,3 lit. |
| Maksimalno punjenje | 1,5 lit. |
| Broj obrtaja noža | 600 – 2.800 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, elektronska kontrola sa IP 54 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | noževi za pesto, nazubljeni noževi, dodatak za mućenje |
| Težina | 10 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

