Doner Kebab GAS ADG-10D Atalay
3.455 € cena bez PDV-a
Aparat za gyros na gas, kapaciteta do 100 kg mesa
Gasni Doner / Gyros aparat
Doner Kebab Grill
- Zidna montaža Gyros grilla – konzolni nosači
- V raspored gasnih gorionika – visok učinak proizvodnje
- Gasni sigurnosni ventil sa termoelementom – prekida dovod gasa u slučaju gašenja plamena
- Gasni ventil za podešavanje plamena gorionika
- Gorionici na klizačima – podesiv razmak mesa i gorionika pomeranjem aparata.
- Motori u podnožju aparata, sa dva smera – brzina okretanja 1 krug u minuti
- Motor zaštićen od direktnog grejanja
- Fioka ocednik
- Neutralni element zatvoren vratima
Aparat za gyros na gas, kapaciteta do 100 kg mesa
Gasni Doner / Gyros aparat
Doner Kebab Grill
- Zidna montaža Gyros grilla – konzolni nosači
- V raspored gasnih gorionika – visok učinak proizvodnje
- Gasni sigurnosni ventil sa termoelementom – prekida dovod gasa u slučaju gašenja plamena
- Gasni ventil za podešavanje plamena gorionika
- Gorionici na klizačima – podesiv razmak mesa i gorionika pomeranjem aparata.
- Motori u podnožju aparata, sa dva smera – brzina okretanja 1 krug u minuti
- Motor zaštićen od direktnog grejanja
- Fioka ocednik
- Neutralni element zatvoren vratima
Dostupan i u varijanti bez postolja – ADG-10A
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1093x1047x2071 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 100 kg mesa |
| Napajanje | GAS + 400 VAC |
| Snaga | 26,6 kW |
| Broj gorionika | 5×2 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 153 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
2x5 litara profesionalna dupla električna friteza - sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 - 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
SIRMAN 4Q kvarcni toster
Kvarcni toster Sammic TP-200
Toster za klub sendviče i tostiranje hleba;
- 2 nivoa;
- Izrada INOX AISI 304;
- Nezavisna kontrola grejača gore/dole;
- Sa tacnom za otpad;
- 0-15 min tajmer;
Unutrašnje dimenzije 2x 380x240x90h mm;
Proizvodnja tost pračića/h do 240;
Toster sa kvarcnim grejačima idealan za pripremu klub sendviča koji staju u hvataljku i celi se stavljaju u toster;

