ZANOLLI CITIZEN PW 6/MC jednoetažna pizza peć GAS
4.125 € cena bez PDV-a
Jednoetažna pizza peć GAS – 6 pizza Ø33 cm
- Maksimalna temperatura – 370°C
- Mogućnost slaganja u dve etaže
- Kapacitet 6 pizza Ø33 cm ili 2 pleha 60×40 cm
- Samodijagnostika
- Elektromehanička kontrola – laka za upotrebu
- Šamotna ploča
Upotreba u:
- picerijama
- gastronomiji
Jednoetažna pizza peć GAS – 6 pizza Ø33 cm
Pica ili druga gastronomska jela?
U zavisnosti od vaše ponude, možete da pečete okrugle pice (pizza tonda), izdužene (in pala) ili u plehu (in teglia), ali i sva druga gastronomska jela.
Vatrostalna obloga, postavljena na vrhu i na dnu komore, i gorionici postavljeni ispod ploče, obezbeđuju optimalnu cirkulaciju toplote i samim tim – ravnomerno pečenje. Gorionici su dizajnirani da kompenzuju gubitak toplote zbog otvaranja vrata.
Elektromehanička kontrolna tabla Vam omogućava da podesite temperaturne funkcije, kao i maksimalni i minimalni intenzitet plamena.
Opcionalno se mogu isporučiti sa otvorenim postoljem sa točkovima ili fermentacionom komorom, u zavisnosti od Vaših potreba.
LED osvetljenje je postavljeno unutar komore, zbog lakšeg praćenja procesa pečenja.
Gasna peć za picerije i gastronomiju
Rezultat kontinuiranog detaljnog istraživanja, Zanolli je napravio Citizen peć prema najnovijim kriterijumima u dizajnu i konstrukciji kako bi garantovao savršeno pečenu picu.
Upotreba u:
- picerijama
- gastronomiji
Pored gasnih modela, dostupni su i modeli koji rade na struju.
CITIZEN E – dostupne električne varijante:
- Citizen E 6/MC EM – 1 etaža, za 6 pizza, elelktromehanička kontrola
- Citizen E 6+6/MC EM – 2 etaže, za 6+6 pizza, elelktromehanička kontrola
- Citizen E 9/MC EM – 1 etaža, za 9 pizza, elelktromehanička kontrola
- Citizen E 9+9/MC EM – 2 etaže, za 9+9 pizza, elelktromehanička kontrola
- Citizen E 6/MC TOUCH – 1 etaža, za 6 pizza, digitalna kontrola
- Citizen E 6+6/MC TOUCH – 2 etaže, za 6+6 pizza, digitalna kontrola
- Citizen E 9/MC TOUCH – 1 etaža, za 9 pizza, digitalna kontrola
- Citizen E 9+9/MC TOUCH – 2 etaže, za 9+9 pizza, digitalna kontrola
CITIZEN PW – dostupne varijante na gas:
- Citizen PW 6/MC – 1 etaža, 6 pizza, elektromehanička kontrola
- Citizen PW 9/MC – 1 etaža, 9 pizza, elektromehanička kontrola
Opcionalno:
- Otvoreno postolje

- Fermentaciona komora

- Hauba za usisavanje dima

| Dimenzije (ŠxDxV) | 1450x1180x560 mm |
|---|---|
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 1050x700x160h mm |
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Snaga | 13 kW (GAS) + 0,1 KW (EL) |
| Radna temperatura | max 370 °C |
| Kontrola | elektromehaničke kontrole |
| Termostat | mehanički termostat |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 18 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Materijal izrade kućišta | INOX |
| Težina | 245 kg |
| Opcionalna dodatna oprema | fermentaciona komora, postolje za peć, napa |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Dr. Zanolli Srl Italy |
Od 1952. Zanolli proizvodi peći i mašine za profesionalnu upotrebu u pekarama, poslastičarnicama i picerijama.
Kvalitet, inovativnost, estetika, pažnja posvećena detaljima i poštovanje životne sredine čine proizvode "Zanolli made in Italy" poznatim širom sveta.
Da bi garantovala ove principe, kompanija je sertifikovana sa UNI EN ISO 9001 za ceo proces, od dizajna do brige o kupcima, tako da je termin „kvalitet“ ujedno najbolja garancija.
Zaposleni u Zanolli-ju posvećeni su sa strašću i ljubavlju u održavanju vodeće filozofije ove kompanije: „Dizajniranje i proizvodnja funkcionalne tehnologije za najbolji proces pripreme hrane“.
Porodični posao od 1952. godine
Godine 1952. strast i iskustvo Đovanija Zanolija kombinovani su sa preduzetničkim talentom njegovog sina Đanfranka da bi se stvorila Elettropizza, Zanolijeva električna pećnica za picu sa potpisom, prva u nizu visoko cenjenih i pouzdanih proizvoda.
Elettropizza je označila početak uspešne priče u projektovanju i proizvodnji peći i mašina za picerije, poslastičarnice i pekare, što je ubrzo dovelo do toga da Zanolli uđe na evropsko tržište sa visokokvalitetnim italijanskim proizvodima, uz dopunjavanje 70-ih godina prošlog veka, novim modelima miksera, mašinama za razvlačenje testa i mikserima. Tako je Comida osnovana 1977. godine.
1982. Zanolli je prijavio izvanredan patent za Teorema, prvu italijansku modularnu peć.
Godine 1987. Zanolli dizajneri su stvorili Synthesis, prvu italijansku tunelsku peć sa ventilacijom, koja je i dalje evropski lider u pogledu prodaje i varijacije modela.
Trajno utemeljena na italijanskom i evropskom tržištu pizza, hleba i peciva, 1991. i kasnije 2010. godine, kompanija Zanolli se proširila i preselila u svoje trenutne dizajnerske i proizvodne pogone u Caselle di Sommacampagna and Villafranca, u provinciji Verona.
Zanolli danas
Zanolli već 70 godina konstruiše i proizvodi peći i mašine za picerije, poslastičarnice i pekare. Tradicionalna italijanska inventivnost i pažnja prema najnovijoj tehnologiji, čine Zanolli jednom od najbolje pozicioniranih kompanija u sektoru.
Povezani proizvodi
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba

