ZANOLLI CITIZEN E 9+9/MC EM dvoetažna pizza peć
5.325 € cena bez PDV-a
Dvoetažna električna pizza peć – 9+9 pizza Ø33 cm
- Maksimalna temperatura – 400°C
- Mogućnost slaganja u etaže
- Kapacitet 9+9 pizza Ø33 cm
- Šamotna ploča
- Elektromehanička kontrola – laka za upotrebu
- Nezavisna kontrola temperature gornjih i donjih grejača
Upotreba u:
- picerijama
- gastronomiji
Dvoetažna električna pizza peć – 9+9 pizza Ø33 cm
Pica ili druga gastronomska jela?
U zavisnosti od vaše ponude, možete da pečete okrugle pice (pizza tonda), izdužene (in pala) ili u plehu (in teglia), ali i sva druga gastronomska jela.
Možete birati između modularne verzije i verzije na dva sprata, a peć možete poručiti prema svojim proizvodnim potrebama, uz mogućnost slaganja do 3 jedinice.
Najjednostavnija verzija je elektromehanička pizza peć Citizen EM koja svoj puni potencijal postiže digitalnom verzijom TOUCH*.
S obzirom na ekonomičnost i zaštitu životne sredine, rerna ima režim uštede energije „Economy“, koji prepolovljuje trenutnu potrošnju kada to dozvoljavaju radni uslovi.
Imate mogućnost da u potpunosti obložite komoru šamotom, a takođe svoju pećnicu Citizen snabdevate kompletom poboljšanih grejnih elemenata za postizanje ekstremnih performansi – verzija za napolitansku pizzu 450°C.
Električna peć za picerije i gastronomiju
Rezultat kontinuiranog detaljnog istraživanja, Zanolli je napravio Citizen peć prema najnovijim kriterijumima u dizajnu i konstrukciji kako bi garantovao savršeno pečenu picu.
5 razloga zašto izabrati električnu pizza peć CITIZEN
- jednostavnost korišćenja
- modularnost, dozvoljava prilagodjavanje potrebama korisnika
- digitalna verzija sa mogućnošću programiranja
- mogućnost poručivanja specijalnih verzija na zahtev korisnika
Upotreba u:
- picerijama
- gastronomiji
Uz doplatu dostupna i sa pojačanim sistemom grejanja 13,2 kW, idealnim za napolitansku pizzu pečenu na 450°C.
*TOUCH verzija: Osim što kontrolišete temperaturu i nezavisno kontrolišete intenzitet gornjih i donjih grejača, CITIZEN TOUCH možete programirati da uključi grejače bilo kog dana u nedelji i ciklus aktivira jedan od 9 dostupnih ciklusa rada.
CITIZEN E – dostupne varijante:
- Citizen E 6/MC EM – 1 etaža, za 6 pizza, elelktromehanička kontrola
- Citizen E 6+6/MC EM – 2 etaže, za 6+6 pizza, elelktromehanička kontrola
- Citizen E 9/MC EM – 1 etaža, za 9 pizza, elelktromehanička kontrola
- Citizen E 9+9/MC EM – 2 etaže, za 9+9 pizza, elelktromehanička kontrola
- Citizen E 6/MC TOUCH – 1 etaža, za 6 pizza, digitalna kontrola
- Citizen E 6+6/MC TOUCH – 2 etaže, za 6+6 pizza, digitalna kontrola
- Citizen E 9/MC TOUCH – 1 etaža, za 9 pizza, digitalna kontrola
- Citizen E 9+9/MC TOUCH – 2 etaže, za 9+9 pizza, digitalna kontrola
CITIZEN PW – dostupne varijante na gas:
- Citizen PW 6/MC – 1 etaža, 6 pizza, elektromehanička kontrola
- Citizen PW 9/MC – 1 etaža, 9 pizza, elektromehanička kontrola
Opcionalno:
- Otvoreno postolje

- Fermentaciona komora

- Hauba za usisavanje dima

| Dimenzije (ŠxDxV) | 1420x1440x780 mm |
|---|---|
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 1050x1050x160 mm |
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 11,2 + 11,2 kW |
| Radna temperatura | 50°-400°C |
| Kapacitet | 9+9 pizza Ø33 |
| Kontrola | elektromehaničke kontrole, elektronska kontrola intenziteta grejanja 10-100% |
| Termostat | mehanički termostat |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 18 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | obloge od plastificiranog lima, konstrukcija od čeličnog lima, front INOX AISI 304 |
| Težina | 315 kg |
| Opcionalna dodatna oprema | fermentaciona komora, postolje za peć, napa |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Dr. Zanolli Srl Italy |
Od 1952. Zanolli proizvodi peći i mašine za profesionalnu upotrebu u pekarama, poslastičarnicama i picerijama.
Kvalitet, inovativnost, estetika, pažnja posvećena detaljima i poštovanje životne sredine čine proizvode "Zanolli made in Italy" poznatim širom sveta.
Da bi garantovala ove principe, kompanija je sertifikovana sa UNI EN ISO 9001 za ceo proces, od dizajna do brige o kupcima, tako da je termin „kvalitet“ ujedno najbolja garancija.
Zaposleni u Zanolli-ju posvećeni su sa strašću i ljubavlju u održavanju vodeće filozofije ove kompanije: „Dizajniranje i proizvodnja funkcionalne tehnologije za najbolji proces pripreme hrane“.
Porodični posao od 1952. godine
Godine 1952. strast i iskustvo Đovanija Zanolija kombinovani su sa preduzetničkim talentom njegovog sina Đanfranka da bi se stvorila Elettropizza, Zanolijeva električna pećnica za picu sa potpisom, prva u nizu visoko cenjenih i pouzdanih proizvoda.
Elettropizza je označila početak uspešne priče u projektovanju i proizvodnji peći i mašina za picerije, poslastičarnice i pekare, što je ubrzo dovelo do toga da Zanolli uđe na evropsko tržište sa visokokvalitetnim italijanskim proizvodima, uz dopunjavanje 70-ih godina prošlog veka, novim modelima miksera, mašinama za razvlačenje testa i mikserima. Tako je Comida osnovana 1977. godine.
1982. Zanolli je prijavio izvanredan patent za Teorema, prvu italijansku modularnu peć.
Godine 1987. Zanolli dizajneri su stvorili Synthesis, prvu italijansku tunelsku peć sa ventilacijom, koja je i dalje evropski lider u pogledu prodaje i varijacije modela.
Trajno utemeljena na italijanskom i evropskom tržištu pizza, hleba i peciva, 1991. i kasnije 2010. godine, kompanija Zanolli se proširila i preselila u svoje trenutne dizajnerske i proizvodne pogone u Caselle di Sommacampagna and Villafranca, u provinciji Verona.
Zanolli danas
Zanolli već 70 godina konstruiše i proizvodi peći i mašine za picerije, poslastičarnice i pekare. Tradicionalna italijanska inventivnost i pažnja prema najnovijoj tehnologiji, čine Zanolli jednom od najbolje pozicioniranih kompanija u sektoru.
Povezani proizvodi
Univerzalna seckalica za povrće SIRMAN TM ALL
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerđajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, uređaj može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- lešnik, badem
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Ovalni ulaz na poklopcu 158x75 mm i okrugli Ø52 mm.
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 300 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)SIRMAN TM ALL je idealna seckalica za upotrebu u picerijama, uz dva noža (poručuju se dodatno):
- DF2 za sečenje šampinjona
- DT7 ili DT9 kao mašina za rendanje sira - mozzarele
Mikser za testo Prismafood IBM40
Mikser za testo Prismafood IBM10
Sirman HERCULES 20 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 17 kg zamesa
Kapacitet miksera 21 litar - zames 17 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 21 litar / 17 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 360x210 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

