Gasni roštilj hromirana rebrasta ploča ATALAY AGI-870NCR
1.623 € cena bez PDV-a
Gasni roštilj hromirani rebrasti – 800 mm širine
TOP gasni roštilj sa rebrastom pločom
- rebrasta grejna ploča
- hromirana roštilj ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- nezavisna kontrola temperature ploča
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Profesionalni gasni roštilj hromirani rebrasti – 800 mm širine
- rebrasta grejna ploča
- hromirana roštilj ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- nezavisna kontrola temperature ploča
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno postolje – samostojeći roštilj
Profesionalni gasni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa ravnom hromiranom pločom ili kombinovanom hromiranom pločom.
Hromirane roštilj ploče su u osnovi čelične ploče sa hromiranom površinom.
Hrom ploča je vrlo efikasna u prenošenju toplote na hranu i sa manje emitovanja toplote u prostor kuhinje.
Posebno korisna osobina kod roštilja sa hromiranom pločom je sprečavanje lepljenja delikatne hrane za ploču.
Pored toga, profesionalni gasni roštilj – hrom rebrasta ploča, je energetski efikasniji uredjaj u poredjenju sa standardnim gasnim roštiljima iste grejne površine – sa istom snagom, ali manjom potrošnjom gasa.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 12,6 kW |
| Kontrola gorionika | nezavisna kontrola leve i desne grejne površine, gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | rebrasta |
| Grejna zona | 796×520 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 76 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Gasni roštilj kombinovana ploča ATALAY AGI-870NDS
Gasni roštilj ravno rebrasti - kombinovana ploča
TOP gasni roštilj sa ravno-rebrastom pločom
- ravno-rebrasta grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- nezavisna kontrola temperature ploča
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Gasni roštilj ravna ploča ATALAY AGI-870S
Gasni roštilj ravni - širina 800 mm
TOP gasni roštilj sa ravnom pločom
- ravna grejna ploča
- ploča izradjena od čelika debljine 10mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- nezavisna kontrola temperature ploča
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
- opcionalno zatvoreno postolje sa vratima:
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom


