Električni šporet AEO-460
367 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni top šporet 2 ringle:
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 2 okrugle grejne ploče – ringle
- 2x 2,0 kW
- 6 pozicija prekidača
Opcionalno:
- postolje sa vratima – ukupna visina 850mm
Profesionalni električni top šporet 2 ringle serija 600:
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- ukupna snaga 4 kW
- 2 okrugle grejne ploče – ringle
- 2x 2,0 kW
- 6 pozicija prekidača
- opcionalno postolje – samostojeći profesionalni šporet
Profesionalni top šporet na struju sa 2 ringle, serija 600, dostupan u varijantama:
- 2 ringle AEO-460
- 4 ringle AEO-860
- 6 ringli AEO-1060
Serija SNACK 600 idealna za kuhinje i fast food objekte gde nedostaje prostora ali bez kompromisa sa kapacitetom i snagom uredjaja.
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 4 kW |
| Broj ringli | 2 |
| Snaga ringli | 2x 2 kW |
| Dimenzija ringle | 2x Ø180 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 19 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom


