AQUA grill GAS Giorik GL74GV
3.206 € cena bez PDV-a
Samostojeći dupli gasni grill sa vodom – serija 700
Posuda za vodu za savršen nivo vlage u proizvodu prilikom grilovanja
- Posuda sa vodom neposredno ispod gorionika – optimalan nivo vlage
- Rezultat grilovanja mekana i sočna hrana
- Jednostavno održavanje
Profesionalni dupli gasni aqua grill – sa vodom – serija 700
Posuda za vodu za savršen nivo vlage u proizvodu prilikom grilovanja
- voda pomaže u hladjenju masti koja se cedi prilikom grilovanja
- grejna površina 690×450 mm
- nezavisna kontrola gorionika leve i desne polovine
- gorionici zaštićeni difuzorima od nerdjajućeg čelika
- pilot plamen sa sigurnosnim termoelementom
- automatsko paljenje gorionika sa piezzo upaljačem
- ventil za punjenje vodom
- uklonjiva rešetka
- uklonjiv splashguard
- uklonjivi difuzori gorionika
Opcionalno:
- električna varijanta aqua grill-a GL74GE
Profesionalni gasni vodeni grill dostupan u modelima:
- 400mm – GL72GV
- 800mm – GL74GV
- 1200mm – GL76GV
Giorik UNIKA700 – termoblok aqua grill roštilji serija 700
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 17 kW |
| Kontrola | magnetni gasni ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom, nezavisna kontrola leve i desne površine |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Grejna površina | 690×450 mm |
| Oblik grejne površine | grill rešetka |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 100 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.

