Bain marie ASB-360
461 € cena bez PDV-a
Bain marie element 300 mm širine linija 600 – topla kupka
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem – na pari.
- kapacitet za posude GN 1/4 + GN 1/2 max. 150h mm
- slavina za ispuštanje vode
- bain marie se isporučuje bez posuda i poklopaca
Bain marie element 300 mm širine linija 600 – topla kupka
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem – na pari.
- kapacitet za posude GN 1/4 + GN 1/2 max. 150h mm
- slavina za ispuštanje vode
- bain marie se isporučuje bez posude i poklopca
Opcionalno:
- postolje za stoni bain marie
Bain marie serije 600:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 12 kW |
| Kapacitet tanka | GN 1/4 + GN 1/2 150h mm |
| Radna temperatura | 30°-90° C |
| Otpadna voda | slavina za ispuštanje vode |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 15 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Bain marie ASB-460
Bain marie ASB-660
Bain marie Giorik BM720T
Bain marie FAGOR BM-E905
Bain marie - topla kupka - serija 900
Uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari Kapacitet GN 1/1 + 1/3 - maksimalne dubine 150 mm- kontrola temperature vode 30-90° C
- grejači izvan tanka – termoizolovani
- ručno punjenje vodom - opcionalno sa slavinom
- prelivna cev koja se vadi prilikom ispuštanja vode
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne


