Bain marie ASB-460
500 € cena bez PDV-a
Bain marie element 400 mm širine linija 600 – topla kupka
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem – na pari.
- kapacitet za posude GN 1/2 + GN 1/3 max. 150h mm
- slavina za ispuštanje vode
- bain marie se isporučuje bez posuda i poklopaca
Bain marie element 400 mm širine linija 600 – topla kupka
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem – na pari.
- kapacitet za posude GN 1/2 + GN 1/3 max. 150h mm
- slavina za ispuštanje vode
- bain marie se isporučuje bez posude i poklopca
Opcionalno:
- postolje za stoni bain marie
Bain marie serije 600:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,4 kW |
| Kapacitet tanka | GN 1/2 + GN 1/3 150h mm |
| Radna temperatura | 30°-90° C |
| Otpadna voda | slavina za ispuštanje vode |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 24 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Bain marie ASB-360
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FE9117 električna friteza
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½


