Bain marie ASB-870
851 € cena bez PDV-a
Bain marie element 800 mm širine linija 700 – 2 GN topla kupka
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem – na pari.
- kapacitet za posude 2x GN 1/1 max. 150h mm
- opcionalno 4x GN 1/2, 6x GN 1/3, 8x GN 1/6 …
- nezavisna regulacija temperature vode u bazenima 30°-120°C
- silikonski grejači bain marie posuda
- slavina za ispuštanje vode
- bain marie se isporučuje bez posuda i poklopaca
Bain marie element 800 mm širine linija 700 – 2 GN topla kupka
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem – na pari.
- kapacitet za posude 2x GN 1/1 max. 150h mm
- opcionalno 4x GN 1/2, 6x GN 1/3, 8x GN 1/6 …
- nezavisna regulacija temperature vode u bazenima 30°-120°C
- silikonski grejači bain marie posuda
- slavina za ispuštanje vode
- bain marie se isporučuje bez posuda i poklopaca
Opcionalno:
- postolje za stoni bain marie
Bain marie serije 700:
- ASB-470 element 400 mm širine
- ASB-870 element 800 mm širine
Proizvodjač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2 kW |
| Kapacitet tanka | 2x GN 1/1 150h mm |
| Radna temperatura | 30°-120°C |
| Otpadna voda | slavina za ispuštanje vode |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 30 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Bain marie ASB-360
Bain marie ASB-460
Bain marie ASB-470
Bain marie element 400 mm širine linija 700 - topla kupka
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem - na pari.
- kapacitet za posude GN 1/1 max. 150h mm
- opcionalno 2x GN 1/2, 3x GN 1/3, 4x GN 1/6
- regulacija temperature vode u bazenu 30°-120°C
- slavina za ispuštanje vode
- bain marie se isporučuje bez posuda i poklopaca
Bain marie ASB-660
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN


