La Minerva – BB 150 – mašina za paniranje
8.640 € cena bez PDV-a
Automatska pultna mašina za paniranje
- Stona (pultna) mašina
- Produktivnost – 2000-3000 kom/h
- Struktura izrađena od nerđajućeg čelika
- Promenljiva širina transportne trake
- Inverter sistem za obrnuto kretanje
- Fiksna brzina 10 m/min
- Maksimalna širina transportne trake – 150 cm
- Snaga 180 W
- Težina 55 kg
- Monofazni motor
- Gumene nogare sprečavaju klizanje mašine
Automatske mašine za paniranje idealne su za masovno paniranje hamburgera, krilaca i pilećih ili ribljih štapića različitih oblika i težine.
Automatska pultna mašina za paniranje
Automatske mašine za paniranje idealne su za masovno paniranje hamburgera, krilaca i pilećih ili ribljih štapića različitih oblika i težine.
Produktivnost do 3000 komada po satu (kom/h).
Panir mašina se lako rastavlja radi čišćenja i održavanja svih delova, za maksimalnu higijenu i bezbednost korisnika.
- Stona (pultna) mašina
- Produktivnost – 2000-3000 kom/h
- Struktura izrađena od nerđajućeg čelika
- Promenljiva širina transportne trake
- Inverter sistem za obrnuto kretanje
- Fiksna brzina 10 m/min
- Maksimalna širina transportne trake – 150 cm
- Snaga 180 W
- Težina 55 kg
- Monofazni motor
Mašine za paniranje mesa dostupne su u nekoliko različitih veličina:
BB 150 – pultna, 2000-3000 kom/h
BB 150T – samostojeća, 2000-3000 kom/h
BB 240T – samostojeća, 3000-4000 kom/h
| Dimenzije (ŠxDxV) | 530x1090x400 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 2000 – 3000 kom/h |
| Brzina | 10 m/min |
| Transportna traka | 150 cm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,18 kW |
| Opcionalna dodatna oprema | transportna traka 78 cm |
| Težina | 55 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Minerva Omega group S.r.L. |
Slični proizvodi …
Automatska presa za burgere La Minerva C/E 653 Ø120
Mašina za proizvodnju burgera, pljeskavica, hamburgera, ćufti - La Minerva C/E 653
Kapacitet posude za meso 22 lit.
Proizvodni kapacitet automatske prese za meso:
- 2.100 hamburgera na sat
- prečnik Ø 120 mm - fiksno
- maksimalna debljina 23 mm (podesiva)
- struktura od nerđajućeg čelika i anodiziranog aluminijuma - food safe
*Mašina se isporučuje sa 1 standardnim Ø 120 mm Delrin® kalupom i 1 osovinom
Automatska presa za burgere La Minerva C/E H SMART
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne

