HOME » Ugostiteljska oprema » Električna friteza Sirman ELDORADO 10x2R
Električna friteza Sirman ELDORADO 10x2R
1.346 € cena bez PDV-a
2×6 litara profesionalna dupla električna friteza – sa dva bazena po 6 litara
- dva bazena po 3,8 – 6 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205 x 240 x 100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Opis
2×6 litara profesionalna dupla električna friteza – sa dva bazena po 6 litara
- dva bazena po 3,8 – 6 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205 x 240 x 100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Sirman Eldorado friteze:
- Eldorado 5
- Eldorado 5×2
- Eldorado 5+8
- Eldorado 8
- Eldorado 8R
- Eldorado 8×2
- Eldorado 8x2R
- Eldorado 10R
- Eldorado 10x2R
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 520x460x360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6 kW + 6 kW |
| Zapremina bazena | 6 + 6 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe 205x240x100h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 18 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 5×2
Mini profesionalna električna friteza sa dva bazena
- dva bazena za 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažni bazeni
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 120x220x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
SIRMAN CORT RR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a
SIRMAN 12Q kvarcni toster
368 € cena bez PDV-a
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama

