SIRMAN TC 22 Nevada mlin za meso
1.844 € cena bez PDV-a
Profesionalni mlin za meso 22 – enterprise
Profesionalna mašina za mlevenje mesa 350 kg/h
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
- Konstrukcija od nerđajućeg čelika AISI 304
- IP 55 zažtita motora – kontinuiran rad
- ventilirajuće hlađenje motora
- kontrole sa zaštitom IP67
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
- četvrtasti otvor za ulaz mesa – 64 x 64 mm
- Enterprise sistem glave – 1 puž, 1 nož i 1 rešetka
Opcionalno:
- unger system (1 puž, 2 nož, 3 rešetke)
- 1/2 unger system (1 puž, 1 nož, 2 rešetke)
- formatizer za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm (za rupe veće od 8mm potreban je sistem zaštite od blokiranja)
Profesionalni mlin za meso 22 – enterprise
Profesionalna mašina za mlevenje mesa – 350 kg/h
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
- Konstrukcija od nerđajućeg čelika AISI 304
- IP 55 zažtita motora – kontinuiran rad
- ventilirajuće hlađenje motora
- kontrole sa zaštitom IP67
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
- četvrtasti otvor za ulaz mesa – 64 x 64 mm
- Enterprise sistem glave – 1 puž, 1 nož i 1 rešetka
Sirman Nevada mlinovi za meso
- TC 22 – šajbna 22
- TC 32 – šajbna 32
- TC 22 ICE – šajbna 22, rashladna glava mlina
- TC 32 ICE – šajbna 32, rashladna glava mlina
Opcionalno:
- unger system (1 puž, 2 nož, 3 rešetke)
- 1/2 unger system (1 puž, 1 nož, 2 rešetke)
- formatizer za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm (za rupe veće od 8mm potreban je sistem zaštite)

| Dimenzije (ŠxDxV) | 505x436x424 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1100 W |
| Kapacitet | 350 kg/h |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, dva smera |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | samooštreći, INOX AISI 430 |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | 1/2 unger, zaštita za šajbne Ø> 8 mm, total unger system, kit za kobasice, formater za hamburgere |
| Težina | 36 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

