Regenerator GIORIK Ribox GR1411E
4.207 € cena bez PDV-a
Regenerator hrane za 14 plehova GN 1/1 ili 40×60 cm – elektronski termostat
- kapacitet plehova – 14 GN 1/1 ili EN 400×600 mm
- visina između plehova 74 mm
- Ventilator sa dve brzine
- Sonda jezgra
- podesive nogare
- Grejanje uz pomoć ventilatorai grejača INCOLOY
- komora rerne sa zaobljenim uglovima za lako održavanje
- radna temperatura 50°- 160° C
- Automatski sistem za povećanje vlage hrani koja se regeneriše
Regenerator hrane za 14 plehova GN 1/1 ili 40×60 cm – elektronski termostat
Giorik peći za regeneraciju i održavanje hrane na pravoj temperaturi su dizajnirane da zadovolje današnje potrebe ugostiteljstva za kvalitetnom hranom, u kombinaciji sa sve većom produktivnošću.
Statičke pećnice od nerđajućeg čelika AISI 304, greju se pomoću visoko efikasnih grejača INCOLOY, omogućavaju održavanje prethodno pripremljene hrane na ispravnoj temperaturi za serviranje, bez rizika isušivanja ili prekuvavanja.
Katakteristike peći za regeneraciju
- HACCP bezbednost i higijena hrane
- Hrana se čuva na temperaturi između 60°C i 90°C.
- Jednostavna instalacija i transport
- Fleksibilnost – održavanje hrane na idealnoj temperaturi za serviranje smanjuje potrebu za radnom snagom u kuhinji
- Regeneracija sa +2°C
Za razliku od konvencionalnih pećnica, koje lako mogu prekuvati hranu tokom regeneracije, visokoprecizni sistem važnosti održava hranu na optimalnoj temperaturi bez isušivanja ili prekuvavanja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 820x746x1501 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 15,9 kW |
| Zagrevanje komore | + ventilator, INCOLOY električni grejači |
| Kapacitet plehova | 14 EN 600×400, 14 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 74 mm |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 645x1100x450 mm |
| Kontrola | elektronski termostat, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | da |
| USB priključak | nema |
| Sonda jezgra | da, omogućava praćenje temperature jezgra proizvoda |
| Način rada peći | ventilator + grejač INCOLOY |
| Ventilator | dve brzine |
| Sistem vlaženja vazduha | da |
| Vrata peći | puna vrata |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | nema |
| Otpadna voda | nema |
| Težina | 140 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

