Regenerator GIORIK Ribox GR1011E
3.326 € cena bez PDV-a
Regenerator za 10 plehova GN 1/1 ili 40×60 cm – elektronski termostat
- kapacitet plehova – 10 GN 1/1 ili EN 400×600 mm
- visina između plehova 74 mm
- Ventilator sa dve brzine
- Sonda jezgra
- podesive nogare
- Grejanje uz pomoć ventilatorai grejača INCOLOY
- komora rerne sa zaobljenim uglovima za lako održavanje
- radna temperatura 50°- 160° C
- Automatski sistem za povećanje vlage hrani koja se regeneriše
Regenerator za 10 plehova GN 1/1 ili 40×60 cm – elektronski termostat
Giorik peći za regeneraciju i održavanje hrane na pravoj temperaturi su dizajnirane da zadovolje današnje potrebe ugostiteljstva za kvalitetnom hranom, u kombinaciji sa sve većom produktivnošću.
Statičke pećnice od nerđajućeg čelika AISI 304, greju se pomoću visoko efikasnih grejača INCOLOY, omogućavaju održavanje prethodno pripremljene hrane na ispravnoj temperaturi za serviranje, bez rizika isušivanja ili prekuvavanja.
Katakteristike peći za regeneraciju
- HACCP bezbednost i higijena hrane
- Hrana se čuva na temperaturi između 60°C i 90°C.
- Jednostavna instalacija i transport
- Fleksibilnost – održavanje hrane na idealnoj temperaturi za serviranje smanjuje potrebu za radnom snagom u kuhinji
- Regeneracija sa +2°C
Za razliku od konvencionalnih pećnica, koje lako mogu prekuvati hranu tokom regeneracije, visokoprecizni sistem važnosti održava hranu na optimalnoj temperaturi bez isušivanja ili prekuvavanja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 820x748x1108 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12,6 kW |
| Zagrevanje komore | + ventilator, INCOLOY električni grejači |
| Kapacitet plehova | 10 GN 1/1, 10 EN 600×400 |
| Visina između plehova | 74 mm |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 645x800x450 mm |
| Kontrola | elektronski termostat, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | da |
| USB priključak | nema |
| Radna temperatura | 50°C do 160°C |
| Sonda jezgra | da, omogućava praćenje temperature jezgra proizvoda |
| Način rada peći | ventilator + grejač INCOLOY |
| Ventilator | dve brzine |
| Sistem vlaženja vazduha | da |
| Vrata peći | puna vrata |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | nema |
| Otpadna voda | nema |
| Težina | 113 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 24 meseca |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FE9117 električna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”

