TEFCOLD VOC100 – frižider za limenke
922 € cena bez PDV-a
Providni frižider za limenke i flašice
- temperaturni opseg od +2 do +12°C
- LED panel
- pogodan za brendiranje
- Providan – dobra vidljivost proizvoda
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- 7 kliznih nogara
Frižideri za limenke i flaširano piće su dizajnirani da konstantno održavaju optimalnu temperaturu, time održavajući pića hladnim i spremnim za konzumaciju.
Providni frižider za limenke i flašice
- od +2 do +12°C
- Led panel
- visok učinak hlađenja pića
- pogodan za brendiranje
- odlična vidljivost proizvoda
Kapacitet
- 80 limenke 330 ml
- 50 limenke 500 ml
- 50 flašice 330 ml
- 50 flašica 500 ml
- neto zapremina 103 litre
Hlađenje flaširanog pića
- elektronski termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600a
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: siva RAL9006
- 7 kliznih nožica
- opciono – točkići
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Frižideri za limenke i flaširano piće su dizajnirani da konstantno održavaju optimalnu temperaturu, time održavajući pića hladnim i spremnim za konzumaciju.
Ovi frižideri za piće imaju mogućnost brzog snižavanja temperature.
Savršeni su za maloprodajne objekte ili proslave.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 660 x 460 x 970 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 520 x 345 x 570 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 160 W |
| Boja | siva |
| Energetska klasa | Class D |
| Potrošnja el. energije | 2,6 kWh/24h |
| Neto zapremina | 103 Lit. |
| Temperaturni režim | +2°/+12°C |
| Rashladni fluid | 55 g, R600a |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronski termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 29 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

