La Minerva – BB 150T – mašina za paniranje
14.399 € cena bez PDV-a
Automatska samostojeća mašina za paniranje
- Samostojeća (podna) mašina na točkovima
- Produktivnost – 2000-3000 kom/h
- Struktura izrađena od nerđajućeg čelika
- Promenljiva širina transportne trake
- Inverter sistem za obrnuto kretanje
- Varijabilna brzina 9 – 15 m/min
- Maksimalna širina transportne trake – 150 cm
- Snaga 250 W
- Težina 110 kg
- Monofazni motor
Automatske mašine za paniranje idealne su za masovno paniranje hamburgera, krilaca i pilećih ili ribljih štapića različitih oblika i težine.
Automatska samostojeća mašina za paniranje
Automatske mašine za paniranje idealne su za masovno paniranje hamburgera, krilaca i pilećih ili ribljih štapića različitih oblika i težine.
Produktivnost do 3000 komada po satu (kom/h).
Panir mašina se lako rastavlja radi čišćenja i održavanja svih delova, za maksimalnu higijenu i bezbednost korisnika.
- Samostojeća (podna) mašina na točkovima
- Produktivnost – 2000-3000 kom/h
- Struktura izrađena od nerđajućeg čelika
- Promenljiva širina transportne trake
- Inverter sistem za obrnuto kretanje
- Varijabilna brzina 9 – 15 m/min
- Maksimalna širina transportne trake – 150 cm
- Snaga 250 W
- Težina 110 kg
- Monofazni motor
Mašine za paniranje mesa dostupne su u nekoliko različitih veličina:
BB 150 – pultna, 2000-3000 kom/h
BB 150T – samostojeća, 2000-3000 kom/h
BB 240T – samostojeća, 3000-4000 kom/h
| Dimenzije (ŠxDxV) | 540x1490x840 mm |
|---|---|
| Kapacitet | 2000 – 3000 kom/h |
| Brzina | 9-15 m/min |
| Transportna traka | 150 cm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,25 kW |
| Opcionalna dodatna oprema | transportna traka 78 cm |
| Težina | 110 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Minerva Omega group S.r.L. |
Slični proizvodi …
La Minerva – BB 150 – mašina za paniranje
Automatska pultna mašina za paniranje
- Stona (pultna) mašina
- Produktivnost - 2000-3000 kom/h
- Struktura izrađena od nerđajućeg čelika
- Promenljiva širina transportne trake
- Inverter sistem za obrnuto kretanje
- Fiksna brzina 10 m/min
- Maksimalna širina transportne trake - 150 cm
- Snaga 180 W
- Težina 55 kg
- Monofazni motor
- Gumene nogare sprečavaju klizanje mašine
Automatska presa za burgere La Minerva C/E 653 Ø120
Mašina za proizvodnju burgera, pljeskavica, hamburgera, ćufti - La Minerva C/E 653
Kapacitet posude za meso 22 lit.
Proizvodni kapacitet automatske prese za meso:
- 2.100 hamburgera na sat
- prečnik Ø 120 mm - fiksno
- maksimalna debljina 23 mm (podesiva)
- struktura od nerđajućeg čelika i anodiziranog aluminijuma - food safe
*Mašina se isporučuje sa 1 standardnim Ø 120 mm Delrin® kalupom i 1 osovinom
Automatska presa za burgere La Minerva C/E H SMART
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

