La Minerva – C/E 900 R + SPEED/MN – Rashladni mlin za meso sa varijatorom brzine
21.067 € cena bez PDV-a
Rashladni mlin za meso 1500 kg/h – sa mikserom i varijatorom brzine – Enterprise
- Enterprise verzija (moguća doplata za Unger S5)
- Kućište od nerđajućeg čelika AISI 304 + točkovi sa kočnicom
- Spoljašnja rashladna glava od inoxa – 32, prečnika 98 mm
- sistem za sečenje i rashladna posuda za punjenje (117 L) se skidaju radi lakom čišćenja
- Pleksiglas rashladna zaštita sa prednje strane
- Bezbednosni uređaj na glavi – ne dozvoljava pokretanje mašine dok su rastavljeni alati za sečenje
- IP56 stepen zaštite – električni sistem u vodonepropusnom kućištu
- Dva nezavisna motora sa funkcijom rada unazad
- Produktivnost – oko 1500 kg/h (25 kg/min)
- Snaga mlevenja 5,2 kW; snaga miksera – 1,87 kW
- Trofazni motor
- varijator brzine (SPEED/MN)
Rashladni mlin za meso 1500 kg/h – sa mikserom i varijatorom brzine – Enterprise
Profesionalna mašina za mlevenje mesa sa automatskim mikserom, pogodna za prehrambene centre, industrije mesa, mesare…
Korišćenjem rashladnih mašina prerada hrane se može obavljati u optimlnim higijenskim uslovima, nudeći odličnu uslugu u potpunosti u skladu sa važećim propisima i njihovim zahtevima bez prekida hladnog lanca.
Razbija nivo bakterija, a hrana zadržava organska svojstva i produžava se rok trajanja mlevenog mesa i nepromenjen ukus, boju i nutritivne vrednosti.
- Enterprise verzija (moguća doplata za Unger S5)
- Kućište od nerđajućeg čelika AISI 304 + točkovi sa kočnicom
- Spoljašnja rashladna glava od inoxa – 32, prečnika 98 mm
- sistem za sečenje i rashladna posuda za punjenje (117 L) se skidaju radi lakom čišćenja
- Pleksiglas rashladna zaštita sa prednje strane
- Bezbednosni uređaj na glavi – ne dozvoljava pokretanje mašine dok su rastavljeni alati za sečenje
- IP56 stepen zaštite – električni sistem u vodonepropusnom kućištu
- Dva nezavisna motora sa funkcijom rada unazad
- Produktivnost – oko 1500 kg/h (25 kg/min)
- Snaga mlevenja 5,2 kW; snaga miksera – 1,87 kW
- Težina 310 kg
- Trofazni motor
- varijator bzine (SPEED/MN)
- jednostavno održavanje
- Opciono – pedala za nožnu kontrolu
Kompatibilna je sa mašinom za porcioniranje mlevenog mesa MP 500.
Mašine za mlevenje mesa iz serije 900 su dostupne u različitim veličinama:
C/E 901 R – Produktivnost 800 kg/h
C/E 902 R – Produkstivnost 1200 kg/h
C/E 900 R – Produktivnost 1500 kg/h
| Dimenzije (ŠxDxV) | 755x1160x1300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 5,2 kW + 1,87 kW |
| Zapremina posude za punjenje | 117 Lit. |
| Kapacitet | 25 kg/min, 1500 kg/h |
| Kontrola | REVERSE, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Glava mlina | demontažna, 98 mm, INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | 400 VAC, pedala za nožnu kontrolu |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 310 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Minerva Omega group S.r.L. |
Slični proizvodi …
La Minerva – A/E 22 – mašina za mlevenje mesa
Profesionalna mašina za mlevenje mesa - glava 22 - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 22
- posuda za punjenje koja se može ukloniti
- Funkcije - start, stop, reverse
- Produktivnost - oko 250 kg/h (4,2 kg/min)
- Snaga 1,1 kW
- Težina 30 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
La Minerva – A/E 32 – mašina za mlevenje mesa
Mašina za mlevenje mesa - 32 spoljašnja glava - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- Unger verzija - moguća doplata
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 32
- posuda za punjenje koja se može ukloniti - sa bezbednosnim prekidačem
- Funkcije - start, stop, unazad
- Produktivnost - oko 450 kg/h (7,5 kg/min)
- Snaga 2,2 kW (trofazni) / 1,7 kW (monofazni)
- Težina 44 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Mikser za testo Prismafood IBT40
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

